Aktuality

Devatenáctku povedou Michal Coufal a Roman Sedláček

Devatenáctku povedou Michal Coufal a Roman Sedláček

26.06.2014 / SCM

I v novém soutěžním bude hrát celostátní ligu dorostu dvaadvacet týmů. Sezona začíná devatenáctce posledním červencový víkend a končí první prosincový.

Tým SK Sigma Olomouc bude hrát zápas 1. kola v Karviné, poprvé doma se představí 2. srpna v utkání proti Opavě. Devatenáctku v nové sezoně povede jako hlavní kouč Michal Coufal spolu s asistentem Romanem Sedláčkem, útočnou legendou našeho klubu.

Los I. Dorostenecké ligy
1. kolo (17.) - 26. 7. 2014
Karviná - SK Sigma Olomouc
České Budějovice - Hlučín
Slavia - Plzeň
Jablonec - Ostrava
Opava - Meteor Praha
Brno - Zlín
Slovácko - Pardubice
Teplice - Hradec Králové
Mladá Boleslav - Příbram
Bohemians 1905 - Sparta
Liberec - Jihlava

2. kolo (18.) - 2. 8. 2014
SK Sigma Olomouc - Opava
Hlučín - Jihlava
Sparta - Liberec
Příbram - Bohemians 1905
Hradec Králové - Mladá Boleslav
Pardubice - Teplice
Zlín - Slovácko
Meteor Praha - Brno
Ostrava - Karviná
Plzeň - Jablonec
České Budějovice - Slavia

3. kolo (19.) - 6. 8. 2014
Brno - SK Sigma Olomouc
Slavia - Hlučín
Jablonec - České Budějovice
Karviná - Plzeň
Opava - Ostrava
Slovácko - Meteor Praha
Teplice - Zlín
Mladá Boleslav - Pardubice
Bohemians 1905 - Hradec Králové
Liberec - Příbram
Jihlava - Sparta

4. kolo (20.) - 9. 8. 2014
SK Sigma Olomouc - Slovácko
Hlučín - Sparta
Příbram - Jihlava
Hradec Králové - Liberec
Pardubice - Bohemians 1905
Zlín - Mladá Boleslav
Meteor Praha - Teplice
Ostrava - Brno
Plzeň - Opava
České Budějovice - Karviná
Slavia - Jablonec

5. kolo (2.) - 16. 8.2014
Bohemians 1905 - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Karviná
Opava - Jablonec
Brno - Slavia
Slovácko - České Budějovice
Teplice - Plzeň
Mladá Boleslav - Ostrava
Liberec - Meteor Praha
Jihlava - Zlín
Sparta - Pardubice
Příbram - Hradec Králové

6. kolo (3.) - 23. 8. 2014
SK Sigma Olomouc - Liberec
Hradec Králové - Hlučín
Pardubice - Příbram
Zlín - Sparta
Meteor Praha - Jihlava
Ostrava - Bohemians 1905
Plzeň - Mladá Boleslav
České Budějovice - Teplice
Slavia - Slovácko
Jablonec - Brno
Karviná - Opava

7. kolo (4.) - 30. 8.2014
Jihlava - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Opava
Brno - Karviná
Slovácko - Jablonec
Teplice - Slavia
Mladá Boleslav - České Budějovice
Bohemians 1905 - Plzeň
Liberec - Ostrava
Sparta - Meteor Praha
Příbram - Zlín
Hradec Králové - Pardubice

8. kolo (5.) - 6. 9.2014
SK Sigma Olomouc - Sparta
Pardubice - Hlučín
Zlín - Hradec Králové
Meteor Praha - Příbram
Ostrava - Jihlava
Plzeň - Liberec
České Budějovice - Bohemians 1905
Slavia - Mladá Boleslav
Jablonec - Teplice
Karviná - Slovácko
Opava - Brno

9. kolo (6.) - 13. 9. 2014
Příbram - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Brno
Slovácko - Opava
Teplice - Karviná
Mladá Boleslav - Jablonec
Bohemians 1905 - Slavia
Liberec - České Budějovice
Jihlava - Plzeň
Sparta - Ostrava
Hradec Králové - Meteor Praha
Pardubice - Zlín

10. kolo (14.) - 17. 9.2014
SK Sigma Olomouc - České Budějovice
Hlučín - Bohemians 1905
Liberec - Mladá Boleslav
Jihlava - Teplice
Sparta - Slovácko
Příbram - Brno
Hradec Králové - Opava
Pardubice - Karviná
Zlín - Jablonec
Meteor Praha - Slavia
Ostrava - Plzeň

11. kolo (7.) - 20. 9. 2014
SK Sigma Olomouc - Hradec Králové
Zlín - Hlučín
Meteor Praha - Pardubice
Ostrava - Příbram
Plzeň - Sparta
České Budějovice - Jihlava
Slavia - Liberec
Jablonec - Bohemians 1905
Karviná - Mladá Boleslav
Opava - Teplice
Brno - Slovácko

12. kolo (8.) - 27. 9. 2014
Pardubice - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Slovácko
Teplice - Brno
Mladá Boleslav - Opava
Bohemians 1905 - Karviná
Liberec - Jablonec
Jihlava - Slavia
Sparta - České Budějovice
Příbram - Plzeň
Hradec Králové - Ostrava
Zlín - Meteor Praha

13. kolo (9.) - 4. 10. 2014
SK Sigma Olomouc - Zlín
Meteor Praha - Hlučín
Ostrava - Pardubice
Plzeň - Hradec Králové
České Budějovice - Příbram
Slavia - Sparta
Jablonec - Jihlava
Karviná - Liberec
Opava - Bohemians 1905
Brno - Mladá Boleslav
Slovácko - Teplice

14. kolo (10.) - 11. 10. 2014
Meteor Praha - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Teplice
Mladá Boleslav - Slovácko
Bohemians 1905 - Brno
Liberec - Opava
Jihlava - Karviná
Sparta - Jablonec
Příbram - Slavia
Hradec Králové - České Budějovice
Pardubice - Plzeň
Zlín - Ostrava

15. kolo (11.) - 18. 10. 2014
SK Sigma Olomouc - Hlučín
Ostrava - Meteor Praha
Plzeň - Zlín
České Budějovice - Pardubice
Slavia - Hradec Králové
Jablonec - Příbram
Karviná - Sparta
Opava - Jihlava
Brno - Liberec
Slovácko - Bohemians 1905
Teplice - Mladá Boleslav

16. kolo (12.) - 25. 10. 2014
SK Sigma Olomouc - Ostrava
Hlučín - Mladá Boleslav
Bohemians 1905 - Teplice
Liberec - Slovácko
Jihlava - Brno
Sparta - Opava
Příbram - Karviná
Hradec Králové - Jablonec
Pardubice - Slavia
Zlín - České Budějovice
Meteor Praha - Plzeň

17. kolo (21.) - 29. 10. 2014
Teplice - SK Sigma Olomouc
Jablonec - Hlučín
Karviná - Slavia
Opava - České Budějovice
Brno - Plzeň
Slovácko - Ostrava
Mladá Boleslav - Meteor Praha
Bohemians 1905 - Zlín
Liberec - Pardubice
Jihlava - Hradec Králové
Sparta - Příbram

18. kolo (13.) - 1. 11. 2014
Plzeň - SK Sigma Olomouc
Ostrava - Hlučín
České Budějovice - Meteor Praha
Slavia - Zlín
Jablonec - Pardubice
Karviná - Hradec Králové
Opava - Příbram
Brno - Sparta
Slovácko - Jihlava
Teplice - Liberec
Mladá Boleslav - Bohemians 1905

19. kolo (1.) - 8. 11. 2014
SK Sigma Olomouc - Mladá Boleslav
Příbram - Hlučín
Hradec Králové - Sparta
Pardubice - Jihlava
Zlín - Liberec
Meteor Praha - Bohemians 1905
Ostrava - Teplice
Plzeň - Slovácko
České Budějovice - Brno
Slavia - Opava
Jablonec - Karviná

20. kolo (15.) - 15. 11. 2014
Slavia - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Hlučín
České Budějovice - Ostrava
Jablonec - Meteor Praha
Karviná - Zlín
Opava - Pardubice
Brno - Hradec Králové
Slovácko - Příbram
Teplice - Sparta
Mladá Boleslav - Jihlava
Bohemians 1905 - Liberec

21. kolo (16.) - 22. 11. 2014
SK Sigma Olomouc - Jablonec
Hlučín - Liberec
Jihlava - Bohemians 1905
Sparta - Mladá Boleslav
Příbram - Teplice
Hradec Králové - Slovácko
Pardubice - Brno
Zlín - Opava
Meteor Praha - Karviná
Ostrava - Slavia
Plzeň - České Budějovice

22. kolo (38.) - 29. 11. 2014
SK Sigma Olomouc - Karviná
Hlučín - České Budějovice
Plzeň - Slavia
Ostrava - Jablonec
Meteor Praha - Opava
Zlín - Brno
Pardubice - Slovácko
Hradec Králové - Teplice
Příbram - Mladá Boleslav
Sparta - Bohemians 1905
Jihlava - Liberec

23. kolo (39.) - 6. 12. 2014
Opava - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Hlučín
Liberec - Sparta
Bohemians 1905 - Příbram
Mladá Boleslav - Hradec Králové
Teplice - Pardubice
Slovácko - Zlín
Brno - Meteor Praha
Karviná - Ostrava
Jablonec - Plzeň
Slavia - České Budějovice

24. kolo (40.) - 21. 2. 2015
SK Sigma Olomouc - Brno
Hlučín - Slavia
České Budějovice - Jablonec
Plzeň - Karviná
Ostrava - Opava
Meteor Praha - Slovácko
Zlín - Teplice
Pardubice - Mladá Boleslav
Hradec Králové - Bohemians 1905
Příbram - Liberec
Sparta - Jihlava

25. kolo (41.) - 28. 2. 2015
Slovácko - SK Sigma Olomouc
Sparta - Hlučín
Jihlava - Příbram
Liberec - Hradec Králové
Bohemians 1905 - Pardubice
Mladá Boleslav - Zlín
Teplice - Meteor Praha
Brno - Ostrava
Opava - Plzeň
Karviná - České Budějovice
Jablonec - Slavia

26. kolo (35.) - 7. 3. 2015
České Budějovice - SK Sigma Olomouc
Bohemians 1905 - Hlučín
Mladá Boleslav - Liberec
Teplice - Jihlava
Slovácko - Sparta
Brno - Příbram
Opava - Hradec Králové
Karviná - Pardubice
Jablonec - Zlín
Slavia - Meteor Praha
Plzeň - Ostrava

27. kolo (23.) - 14. 3. 2015
SK Sigma Olomouc - Bohemians 1905
Karviná - Hlučín
Jablonec - Opava
Slavia - Brno
České Budějovice - Slovácko
Plzeň - Teplice
Ostrava - Mladá Boleslav
Meteor Praha - Liberec
Zlín - Jihlava
Pardubice - Sparta
Hradec Králové - Příbram

28. kolo (24.) - 21. 3. 2015
Liberec - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Hradec Králové
Příbram - Pardubice
Sparta - Zlín
Jihlava - Meteor Praha
Bohemians 1905 - Ostrava
Mladá Boleslav - Plzeň
Teplice - České Budějovice
Slovácko - Slavia
Brno - Jablonec
Opava - Karviná

29. kolo (25.) - 28. 3. 2015
SK Sigma Olomouc - Jihlava
Opava - Hlučín
Karviná - Brno
Jablonec - Slovácko
Slavia - Teplice
České Budějovice - Mladá Boleslav
Plzeň - Bohemians 1905
Ostrava - Liberec
Meteor Praha - Sparta
Zlín - Příbram
Pardubice - Hradec Králové

30. kolo (26.) - 4. 4. 2015
Sparta - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Pardubice
Hradec Králové - Zlín
Příbram - Meteor Praha
Jihlava - Ostrava
Liberec - Plzeň
Bohemians 1905 - České Budějovice
Mladá Boleslav - Slavia
Teplice - Jablonec
Slovácko - Karviná
Brno - Opava

31. kolo (42.) - 8. 4. 2015
SK Sigma Olomouc - Teplice
Hlučín - Jablonec
Slavia - Karviná
České Budějovice - Opava
Plzeň - Brno
Ostrava - Slovácko
Meteor Praha - Mladá Boleslav
Zlín - Bohemians 1905
Pardubice - Liberec
Hradec Králové - Jihlava
Příbram - Sparta

32. kolo (27.) - 11. 4. 2015
SK Sigma Olomouc - Příbram
Brno - Hlučín
Opava - Slovácko
Karviná - Teplice
Jablonec - Mladá Boleslav
Slavia - Bohemians 1905
České Budějovice - Liberec
Plzeň - Jihlava
Ostrava - Sparta
Meteor Praha - Hradec Králové
Zlín - Pardubice

33. kolo (28.) - 18. 4. 2015
Hradec Králové - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Zlín
Pardubice - Meteor Praha
Příbram - Ostrava
Sparta - Plzeň
Jihlava - České Budějovice
Liberec - Slavia
Bohemians 1905 - Jablonec
Mladá Boleslav - Karviná
Teplice - Opava
Slovácko - Brno

34. kolo (29.) - 25. 4. 2015
SK Sigma Olomouc - Pardubice
Slovácko - Hlučín
Brno - Teplice
Opava - Mladá Boleslav
Karviná - Bohemians 1905
Jablonec - Liberec
Slavia - Jihlava
České Budějovice - Sparta
Plzeň - Příbram
Ostrava - Hradec Králové
Meteor Praha - Zlín

35. kolo (30.) - 2. 5. 2015
Zlín - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Meteor Praha
Pardubice - Ostrava
Hradec Králové - Plzeň
Příbram - České Budějovice
Sparta - Slavia
Jihlava - Jablonec
Liberec - Karviná
Bohemians 1905 - Opava
Mladá Boleslav - Brno
Teplice - Slovácko

36. kolo (31.) - 9. 5. 2015
SK Sigma Olomouc - Meteor Praha
Teplice - Hlučín
Slovácko - Mladá Boleslav
Brno - Bohemians 1905
Opava - Liberec
Karviná - Jihlava
Jablonec - Sparta
Slavia - Příbram
České Budějovice - Hradec Králové
Plzeň - Pardubice
Ostrava - Zlín

37. kolo (36.) - 13. 5. 2015
SK Sigma Olomouc - Slavia
Hlučín - Plzeň
Ostrava - České Budějovice
Meteor Praha - Jablonec
Zlín - Karviná
Pardubice - Opava
Hradec Králové - Brno
Příbram - Slovácko
Sparta - Teplice
Jihlava - Mladá Boleslav
Liberec - Bohemians 1905

38. kolo (32.) - 16. 5. 2015
Hlučín - SK Sigma Olomouc
Meteor Praha - Ostrava
Zlín - Plzeň
Pardubice - České Budějovice
Hradec Králové - Slavia
Příbram - Jablonec
Sparta - Karviná
Jihlava - Opava
Liberec - Brno
Bohemians 1905 - Slovácko
Mladá Boleslav - Teplice

39. kolo (33.) - 23. 5. 2015
Ostrava - SK Sigma Olomouc
Mladá Boleslav - Hlučín
Teplice - Bohemians 1905
Slovácko - Liberec
Brno - Jihlava
Opava - Sparta
Karviná - Příbram
Jablonec - Hradec Králové
Slavia - Pardubice
České Budějovice - Zlín
Plzeň - Meteor Praha

40. kolo (34.) - 30. 5. 2015
SK Sigma Olomouc - Plzeň
Hlučín - Ostrava
Meteor Praha - České Budějovice
Zlín - Slavia
Pardubice - Jablonec
Hradec Králové - Karviná
Příbram - Opava
Sparta - Brno
Jihlava - Slovácko
Liberec - Teplice
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav

41. kolo (37.) - 3. 6. 2015
Jablonec - SK Sigma Olomouc
Liberec - Hlučín
Bohemians 1905 - Jihlava
Mladá Boleslav - Sparta
Teplice - Příbram
Slovácko - Hradec Králové
Brno - Pardubice
Opava - Zlín
Karviná - Meteor Praha
Slavia - Ostrava
České Budějovice - Plzeň

42. kolo (22.) - 6. 6. 2015
Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc
Hlučín - Příbram
Sparta - Hradec Králové
Jihlava - Pardubice
Liberec - Zlín
Bohemians 1905 - Meteor Praha
Teplice - Ostrava
Slovácko - Plzeň
Brno - České Budějovice
Opava - Slavia
Karviná - Jablonec




SCM - další aktuality:

Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
| 21.09.2016
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
| 19.09.2016
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick
| 10.09.2016
Mladší dorost SK Sigma postoupil v Memoriálu Vl. MarečkaMladší dorost SK Sigma postoupil v Memoriálu Vl. Marečka
| 08.09.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná