Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Béčko SK Sigma zvítězilo nad Zlínem B

26.07.2014 / B tým

V předposledním přípravném utkání hrál tým SK Sigma Olomouc B doma na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu proti Zlínu B. Hanáci, doplnění hráči z áčka, soupeře celý zápas přehrávali, z mnoha šancí proměnili jen tři.

Od začátku se hrálo mnohem více na polovině hostů, Sigmě dlouho trvalo, než proměnila šance v gól. Ve 12. minutě hlavičkoval Schmidt vedle, o sedm minut později vychytal Ordoše brankář, vyražený míč poslal nad opouštěnou bránu Bzirský. Pak střílel Asante zdálky vedle, přesná nebyla ani hlavička Javůrka. Domácí defenziva, až na jednu standardku, nic zásadního řešit nemusela. Po půlhodině hry vytáhl gólman na roh bombu Hýbla zdálky. Ve 34. Hýbl odcentroval zleva, na zadní byl volný Texl, ale z úhlu trefil jen tyčku. Minutu poté byl ve vápně faulován Javůrek. Nařízenou penaltu ale Ordoš nedal. V poslední minutě první půlky se Sigma přece jen dočkala. Po centru Schmidta se trefil přesně Bzirský. Po přestávce byl obraz hry podobný a zase se čekalo na gól trošku dlouho. Dobré střely Habusty a Banovce nebyly přesné, Fišerovi pokazila radost tyčka. V 77. minutě nacentroval zprava Fišer a Žák dal na 2:0. Deset minut před koncem to Fišer zkusil zdálky, brankář jeho pokus neudržel a bylo to o tři.

SK Sigma Olomouc B – Zlín B 3:0 (1:0)

Branky: 45. Bzirský, 77. Žák, 80. Fišer. Rozhodčí: Lakomý.
SK Sigma B: 1. poločas: Bárta - Texl, Svozil, O. Ševčík (30. Štěrba), Hýbl - Buchvaldek, Asante, Bzirský, Javůrek - Ordoš, Schmidt. 2. pol.: Neuer – Hladík, Svozil (60. O. Ševčík), Štěrba, Jemelka – Fišer, Richter, Habusta, Ordoš (71. Banovec), Stříž – Žák. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.

Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý