Šestnáctka SK Sigma nedala soupeři šanci

27.08.2014 / SCM

Jasnou záležitostí bylo utkání 15. kola SCM U 16 mezi SK Sigma Olomouc a Hlučínem. Hosté mohli být rádi, že inkasovali jen půltuctu branek.

Od první minuty domácí kralovali na hřišti a poměrně rychle rozhodli. Ve 12. minutě otevřel skóre po centru Zmrzlého Spáčil. O osm minut později projel středem Obdržálek a bylo to o dva. Ve 21. minutě přidal třetí branku Jankovič. Sigma měla spoustu dalších šancí, v prvním poločase hostům pomohla dvakrát tyčka. Nějakou naději na korekci výsledku Sigma soupeři vzala hned v úvodu druhého poločasu. Nejprve se zase prosadil individuálně Obdržálek, to bylo v první minutě druhé půlky. Po rozehrávce přišel další domácí útok a závar před bránou ukončil přesnou střelou Zmrzlý. V 55. minutě se v šestnáctce po přímém kopu prosadil Baďura – 6:0. Šancí pak měla Sigma ještě dost, ale žádnou další už neproměnila.

SK Sigma Olomouc U 16 – Hlučín U 16 6:0 (3:0)

Branky: 20. a 41. Obdržálek, 12. Spáčil, 21. Jankovič, 42. Zmrzlý, 55. Baďura. Rozhodčí: Šteier – Lakomý, Kološ. Diváci: 80.
SK Sigma U 16: Gröger – Diblík (53. Galus), Neuer, Houdek (53. Sivoň), Sláma (53. Sedlmajer) – Matoušek, Spáčil (60. Kamas), Obdržálek (60. Nízký), Zmrzlý – Baďura, Jankovič. Trenér Lukáš Staroba.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba