Hráči SK Sigma jako hosté jinde

28.07.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, už zasáhli do hry ti z nejvyšší soutěže, další hráli v domácím poháru.

Jakub Petr (Slavia Praha) – Jakub Petr nastoupil za Slavii v Uherském Hradišti v základní sestavě. Pět minut před přestávkou byl střídán. Slavia nakonec porazila Slovácko 2:1.

Vlastimil Vidlička (Vysočina Jihlava) – Vlastimil Vidlička hrál za Jihlavu v prvním ligovém kole v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Jihlava doma prohrála s Mladou Boleslaví 0:1.

Petr Ševčík (SFC Opava) – Opava vyhrála pohárový zápas v Nové Jičíně 1:0. Petr Ševčík nastoupil v základní sestavě. Odehrál celé utkání, v 69. minutě právě on přihrával na jedinou branku zápasu.

Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 25.09.2017
| 23.09.2017
Bylo to dobré utkání i pro diváka, řekl JílekBylo to dobré utkání i pro diváka, řekl Jílek
Sigma má další body, zápas rozhodl PlšekSigma má další body, zápas rozhodl Plšek