Hráči SK Sigma jako hosté jinde

28.07.2014 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, už zasáhli do hry ti z nejvyšší soutěže, další hráli v domácím poháru.

Jakub Petr (Slavia Praha) – Jakub Petr nastoupil za Slavii v Uherském Hradišti v základní sestavě. Pět minut před přestávkou byl střídán. Slavia nakonec porazila Slovácko 2:1.

Vlastimil Vidlička (Vysočina Jihlava) – Vlastimil Vidlička hrál za Jihlavu v prvním ligovém kole v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Jihlava doma prohrála s Mladou Boleslaví 0:1.

Petr Ševčík (SFC Opava) – Opava vyhrála pohárový zápas v Nové Jičíně 1:0. Petr Ševčík nastoupil v základní sestavě. Odehrál celé utkání, v 69. minutě právě on přihrával na jedinou branku zápasu.

Sobotní zápas SK Sigma píská RejžekSobotní zápas SK Sigma píská Rejžek
| 17.10.2018
Předprodej na další zápas Sigmy je v plném prouduPředprodej na další zápas Sigmy je v plném proudu