Čtrnáctka zabodovala naplno

29.04.2014 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc U 14 hrál v minulém týdnu dvě utkání na hřištích soupeře. V Třinci i Bílovci čtrnáctka zvítězila.

FK Fotbal Třinec U 14 – SK Sigma Olomouc U 14 0:4 (0:3)

V domácím utkání s Třincem se hrálo jen na jednu branku. Soupeř přijel s jednoduchou taktikou. Soustředil se na totální defenzívu a balóny na naši polovinu jen odkopával bez snahy o nějakou akci, která by mohla ohrozit naši branku. Bohužel mu tato taktika dlouho vycházela. Přes náš drtivý tlak se nám nedařilo naše šance zužitkovat. Změna přišla až ve 20. minutě, když si náš centr před branku srazil třinecký obránce do vlastní sítě. Během pěti minut jsme přidali další dvě branky a po poločase jsme tak vedli 3:0. V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Na branku Třince se valil útok za útokem, bohužel gól jsme přidali již jen jeden.

Střelci branek: 18. vlastní, 20. Zlatohlávek (Kratochvíl), 23. Dubnický (Vybíral), 40. Galus (Zima).
SK Sigma U 14: Kvapil (36. Klesnil) – Kratochvíl (36. Boukhatem), Galus, Zima, Beňa (36. Grečmal), Řípa, Grygar (47. Divjak),  Zlatohlávek (47. Raab), Vybíral (47. Kubáč), Wencl (36. Ždánský), Dubnický. Trenér D. Čech, asistent S. Skříček.

Bílovec U 14 – SK Sigma Olomouc U 14 0:7 (0:5)

Utkání v Bílovci jsme měli od začátku pevně pod kontrolou. Soupeř se sice občas díky dlouhým nákopům na své útočníky dostal na naši polovinu, ale do nějaké vážnější šance jsme ho nepustili. Nám se dařila rychlá hra po krajích a finální přihrávky do vápna. Díky tomu jsme si vytvářeli dost brankových příležitostí. V prvním poločase byla naše produktivita celkem dobrá, a tak se nám podařilo pětkrát skórovat. Druhý poločas již neměl takovou kvalitu jako první, přesto jsme měli dost příležitostí na významné navýšení skóre. Bohužel jsme se prosadili již jen dvakrát.

Střelci branek: 11. Řípa (Zlatohlávek), 15. Řípa (Dubnický), 18. Dubnický (Vybíral), 25. Zlatohlávek (Řípa), 31. Wencl, 57. Zima (Wencl), 66. Raab (Wencl).
SK Sigma U 14: Kvapil – Kratochvíl (56. Divjak), Galus, Zima, Beňa, Řípa (64. Raab), Grygar (44. Ždánský), Zlatohlávek, Vybíral, Wencl, Dubnický (44. Grečmal). Trenér D. Čech, asistent S. Skříček.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále