Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

5. kolo: Sigma jede do Opavy

5. kolo: Sigma jede do Opavy

29.08.2014 / A tým

Dohnat a předehnat. To je úkol, který je ve stávající fázi sezony před fotbalisty SK Sigma Olomouc. Hanákům se vstup do soutěže nepodařil, po čtyřech kolech mají jen tři body. A tak jim samozřejmě nezbývá nic jiného, než začít rychle sbírat body a stíhat soupeře před sebou. První možnost k tomu mají už v sobotu, to hrají od 18.00 v Opavě, která má bodů devět a je o skóre druhá.

Na Andrově stadionu dobře vědí, že už se potřebují chytit, ale také to, že Opava lehký soupeř na chycení zrovna není. „Na to bych chtěl také upozornit, abychom si nemysleli, že jsme nad soupeřem v přípravě vyhráli pět nula. Opava perfektně nastartovala sezonu, je na čele se Znojmem s devíti body, my máme tři. Jedeme tam s tím, že chceme bodovat a dotáhnout se do horní poloviny tabulky,“ řekl trenér SK Sigma Leoš Kalvoda.

Větší změny v sestavě pro sobotní mač Leoš Kalvoda nechystá. „Samozřejmě se do sestavy vrátí Vašíček, pak možná uděláme ještě jednu změnu. Jinak to zůstane stejné,“ uvedl Kalvoda. Chybět budou marodi Nepožitek a Zlámal, hrát ještě nemůžou Bystroň a Chorý, mimo hru je Schulmeister. „Musím na operaci s třísly, po šesti týdnech by mohl začít. Uvidíme, jak to bude probíhat,“ podotkl.

Do Opavy se chystá na výjezd hodně fanoušků SK Sigma, domácí budou mít jistě také dobrou účast, takže zápas by měl mít v ochozech parametry nejvyšší soutěže. „Doufám, že atmosféra bude dobrá a návštěva taky. Na opavský perfektní fotbalový stadionek diváci přijdou, jsou tam po fotbale hladoví. Takže myslím, že by tam mohla být perfektní atmosféra, k tomu hlavně musejí přispět hráči. A byl bych rád, kdybychom k tomu co nejvíce přispěli my a odjížděli z Opavy domů spokojení,“ řekl Kalvoda.

Počasí
Podle serveru chmi.cz by měla být v den zápasu slábnoucí okluzní fronta postupovat přes naše území dále nad Slovensko. Má být polojasno až oblačno, odpoledne místy přeháňky, ojediněle bouřky. Nejvyšší teploty 22 až 25 °C, na horách 16 až 20 °C. Mírný jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Rozptylové podmínky: většinou dobré.

Info pro fanoušky
Vzhledem k tomu, že sobotní duel Slezského FC se Sigmou Olomouc byl označen jako rizikový, vydal opavský klub ve spolupráci s Policií ČR řadu bezpečnostních opatření. 
Všem fanouškům na opavském Městském stadionu je přísné zakázáno používání pyrotechniky. Osoby, které pyrotechniku použijí, se dopouštějí protiprávního jednání.
Vzhledem ke zvýšenému riziku utkání budou probíhat u vstupu důkladné bezpečnostní prohlídky všech fanoušků. Žádáme proto diváky, aby cestu na stadion nenechávali na poslední chvíli a dorazili na něj s dostatečným časovým předstihem.
K dispozici budou tři hlavní pokladny v parku směrem od Střelnice, dvě ze strany od řeky Opavy, a po jedné pokladně na tribunu A a do sektoru hostů. Prosím, využijte této možnosti, vyhnete se tak případnému zdržení při vstupu na stadion.
Všichni návštěvníci jsou povinni dodržovat Návštěvní řád Městského stadionu v Opavě.
Lístek na hlavní tribunu stojí 70 korun, na ostatní a do sektoru pro hosty 50.


Pravděpodobné sestavy
Opava: Květoň – Pospěch, Dvorník, Mikula, T. Čelůstka – Metelka, Horka – Machálek, Grussmann, Svatonský - Schaffartzik. Trenér Jan Baránek.
SK Sigma Olomouc: Reichl – Janotka, Rajnoch, Škerle, Vepřek – Zahradníček, Houska, Šindelář, Ordoš, Navrátil – Vašíček. Trenér Leoš Kalvoda.

Utkání SFC Opava – SK Sigma Olomouc se hraje v sobotu 30. srpna od 18.00 (rozhodčí: Marek – Pelikán, J. Paták).
A tým - další aktuality:

Václav Jemelka je v reprezentaci!Václav Jemelka je v reprezentaci!
| 27.05.2018
Václav a Václav jsou nejlepší!Václav a Václav jsou nejlepší!
| 27.05.2018
Sigma zvítězila, má čtvrté místo!Sigma zvítězila, má čtvrté místo!
| 26.05.2018
Sestava SK Sigma proti BoleslaviSestava SK Sigma proti Boleslavi
| 26.05.2018
30. kolo: Sigma hraje doma s Boleslaví30. kolo: Sigma hraje doma s Boleslaví
| 25.05.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 25.05.2018
Sobotní zápas SK Sigma píská HoudekSobotní zápas SK Sigma píská Houdek
| 24.05.2018
Martin Sladký a Jakub Řezníček rozdávali podpisyMartin Sladký a Jakub Řezníček rozdávali podpisy
| 24.05.2018
Lukáš Kalvach předával ceny pro vítězeLukáš Kalvach předával ceny pro vítěze
| 24.05.2018
David Houska a Martin Hála zvali na fotbalDavid Houska a Martin Hála zvali na fotbal
| 24.05.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná