SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Devatenáctka SK Sigma porazila Karvinou, Yunis dvakrát skóroval

29.11.2014 / SCM

V posledním domácím mistrovském utkání podzimu tým SK Sigma Olomouc U 19 získal tři body. Devatenáctka odehrála předehrávku 38. kola celostátní ligy dorostu proti Karviné na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu. Po bezbrankovém prvním poločase Sigma zvítězila 3:0, u všech branek byl útočník Jakub Yunis, dva góly dal, třetí padl po jeho akci, navíc trefil tyčku.

V prvním poločase žádná branka nepadala, i když se hrálo chvílemi nahoru dolů a o ofenzivu se snažily oba týmy. Ale ani v jednom případě se nepodařilo akce dohrát. Blíže ke gólu měli přece jen domácí, v 15. minutě hlavičkoval po rohu Kotouč kousek nad pravou šibenici, pak nesedla Buchvaldkovi střela z dobré pozice a zamířil vedle.

Reportáž z utkání

Hned na začátku druhé půlky, ve 46. minutě, mohla jít Sigma do vedení, ale Yunis trefil pouze tyčku. Hanáci soupeře zlomili v závěrečné dvacetiminutovce. V 65. minutě šel do hry Přikryl. A za dvě minutky unikl po křídle a z jeho přihrávky poslal Sigmu do vedení Yunis. O deset minut později už to bylo o dva. Yunis se prosadil individuálně středem a zakončoval Přikryl. Deset minut před koncem domácí pečetil výhru, když krásnou dalekonosnou střelu Seiberta dorazil Yunis.

„Hráli jsme proti těžkému soupeři. V prvním poločase jsme byli zbrklí ve finální fázi, ve druhém nejprve zahodili tři gólové šance. Pak jsme rozhodli po střídání Přikryla, ten nejprve utekl po křídle, přihrál na gól a pak sám skóroval. Druhý poločas jsme byli údernější před brankou. Ale soupeř měl dobré kontry, nebyl to jednoduchý zápas,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

SK Sigma Olomouc U 19 – Karviná U 19 3:0 (0:0)

Branky: 67. a 80. Yunis, 77. Přikryl. Rozhodčí: Marek – Sedláček, Líkař. Diváci: 120.
SK Sigma U 19: Hora – Seibert, Kotouč, Krayzel, Kováč (46. Kubeček) – Látal (65. Přikryl), Weinlich, Ambrozek (84. Bala), Buchvaldek – Minář (75. Antl), Yunis (86. Havlíček). Trenér Michal Coufal. Asistent trenéra Roman Sedláček.

Sigma U 16 druhá na turnaji v BrněSigma U 16 druhá na turnaji v Brně
| 14.01.2018
Devatenáctka SK Sigma na úvod zvítězilaDevatenáctka SK Sigma na úvod zvítězila
| 13.01.2018
Dorostenci SK Sigma startují přípravuDorostenci SK Sigma startují přípravu
| 09.01.2018
Soupeře jsme přehrávali, řekl Michal KalvachSoupeře jsme přehrávali, řekl Michal Kalvach
S herním projevem jsem spokojený, říká JanotkaS herním projevem jsem spokojený, říká Janotka