Devatenáctka SK Sigma porazila Karvinou, Yunis dvakrát skóroval

29.11.2014 / SCM

V posledním domácím mistrovském utkání podzimu tým SK Sigma Olomouc U 19 získal tři body. Devatenáctka odehrála předehrávku 38. kola celostátní ligy dorostu proti Karviné na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu. Po bezbrankovém prvním poločase Sigma zvítězila 3:0, u všech branek byl útočník Jakub Yunis, dva góly dal, třetí padl po jeho akci, navíc trefil tyčku.

V prvním poločase žádná branka nepadala, i když se hrálo chvílemi nahoru dolů a o ofenzivu se snažily oba týmy. Ale ani v jednom případě se nepodařilo akce dohrát. Blíže ke gólu měli přece jen domácí, v 15. minutě hlavičkoval po rohu Kotouč kousek nad pravou šibenici, pak nesedla Buchvaldkovi střela z dobré pozice a zamířil vedle.

Reportáž z utkání

Hned na začátku druhé půlky, ve 46. minutě, mohla jít Sigma do vedení, ale Yunis trefil pouze tyčku. Hanáci soupeře zlomili v závěrečné dvacetiminutovce. V 65. minutě šel do hry Přikryl. A za dvě minutky unikl po křídle a z jeho přihrávky poslal Sigmu do vedení Yunis. O deset minut později už to bylo o dva. Yunis se prosadil individuálně středem a zakončoval Přikryl. Deset minut před koncem domácí pečetil výhru, když krásnou dalekonosnou střelu Seiberta dorazil Yunis.

„Hráli jsme proti těžkému soupeři. V prvním poločase jsme byli zbrklí ve finální fázi, ve druhém nejprve zahodili tři gólové šance. Pak jsme rozhodli po střídání Přikryla, ten nejprve utekl po křídle, přihrál na gól a pak sám skóroval. Druhý poločas jsme byli údernější před brankou. Ale soupeř měl dobré kontry, nebyl to jednoduchý zápas,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

SK Sigma Olomouc U 19 – Karviná U 19 3:0 (0:0)

Branky: 67. a 80. Yunis, 77. Přikryl. Rozhodčí: Marek – Sedláček, Líkař. Diváci: 120.
SK Sigma U 19: Hora – Seibert, Kotouč, Krayzel, Kováč (46. Kubeček) – Látal (65. Přikryl), Weinlich, Ambrozek (84. Bala), Buchvaldek – Minář (75. Antl), Yunis (86. Havlíček). Trenér Michal Coufal. Asistent trenéra Roman Sedláček.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba