Sigma B porazila Valmez 6:0

04.03.2015 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc dnes vpodvečer doma na umělce porazilo v přípravném utkání Valašské Meziříčí vysoko 6:0. Hattrick vystřílel útočník Jakub Rolinc.

Sigma divizního soupeře celý zápas přehrávala. Ale v prvním poločase proměnila jen jednu šancí, po přímém kopu se trefil hlavou Bystroň. Hned na začátku druhé půle trefil Hladík břevno, pak začaly padat branky. V 52. minutě se prosadil Rolinc. O pět minut později po úniku Hladíka střelu Rolince brankář vyrazil, Fišer dorážel a bylo to 3:0. V 73. minutě utekl Rolinc přes půlku hrací plochy a prostřelil brankáře. A o čtyři minuty později završil hattrick. V 79. minutě zaokrouhlil na půltucet hlavou po rohu O. Ševčík.

Reportáž z utkání

„Nabádal jsem hráče, aby hráli v ostrém tempu a nic nevypouštěli. Myslím si, že to splnili. Soupeř byl bojovný, snaživý, dokud měl síly, tak se docela těžko překonával. Byl to dobrý fotbal, na který se dalo dívat. Takový zápas je samozřejmě lepší než trénink. Kluci hráli to, co měli, tedy s chutí, aby je ten fotbal bavil, ale zároveň aby nehráli tak, aby je někdo zranil. Utkání splnilo svůj účel,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Valašské Meziříčí 6:0 (1:0)

Branky: 52., 73. a 77. Rolinc, 20. Bystroň, 57. Fišer, 79. O. Ševčík. Rozhodčí: Drápal.
SK Sigma B: I. poločas: Bárta - Hála, Štěrba, Bystroň, Texl - Zahradníček, Richter, Kalvach, Buchvaldek, Schmidt - A. Ševčík. II. pol.: Bárta – Vavřík, O. Ševčík, Bystroň (60. Štěrba), Javůrek – Hladík, P. Ševčík, Plšek, Fišer – Vichta, Rolinc. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.