Hráči SK Sigma jako hosté jinde

04.05.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství tentokrát neradoval ani jeden. A z bodového zisku pouze Aleš Škerle s Bohemians.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians remizovali v Liberci 1:1. Aleš Škerle nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. Minutu před koncem dostal žlutou kartu.

Tomáš Janotka (Dynamo České Budějovice) – Tomáš Janotka nastoupil za Budějovice na Slavii v základní sestavě, odehrál celý zápas, Dynamo prohrálo 0:2. Pro Tomáše to bylo jubilejní 200. utkání v nejvyšší soutěži.

Adam Varadi (Dynamo České Budějovice) – Adam Varadi hrál také v základní budějovické sestavě, také on odehrál celý zápas. Ve 43. minutě dostal žlutou kartu.

Pavel Dreksa (1. SC Znojmo) – Znojmo prohrálo v Sokolově 1:3. Pavel Dreksa nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Jaroslav Svozil (1. SC Znojmo) – Také Jaroslav Svozil odehrál za Znojmo kompletních devadesát minut.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo) – Radim Nepožitek šel do zápasu za Znojmo v 74. minutě jako střídající hráč. Po pěti minutách na hrací ploše dostal žlutou kartu.

Matěj Hýbl (Kolín) – Kolín prohrál doma s SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1). Matěj Hýbl vzhledem k trestu za čtyři žluté karty hrát nemohl.

Jakub Habusta (SFC Opava) – Jakub Habusta je po nemoci zpět. Ve Varnsdorfu nastoupil za Opavu v 64. minutě jako střídající hráč, SFC prohrál 1:2.