Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

05.10.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství neradoval ani jeden.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians prohráli v Liberci 3:1. Aleš Škerle nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Pavel Dreksa (MFK Karviná) – Karviná remizovala v Sokolově 1:1. Pavel Dreksa nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. V 75. minutě dostal žlutou kartu.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo remizovalo v Pardubicích 1:1. Bod zařídil v 90. minutě právě Radim Nepožitek.

Lukáš Buchvaldek (SK Dynamo České Budějovice) – Budějovice hrály v Hradci Králové nerozhodně 0:0. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě, v 62. minutě byl střídán.