Víkendový program týmů SK Sigma

06.03.2015 / A tým

Fans SK Sigma Olomouc si o víkendu můžou užít fotbalu v podání týmů svého milovaného klubu plnými doušky. Áčko hraje doma mistrovský zápas, béčko přípravné utkání, starší žáci v sobotu i v neděli turnaj na umělce ZŠ Heyrovského.

Áčko SK Sigma Olomouc hraje druhé mistrovský zápas tohoto týdne. Po úterním vítězství nad Varnsdorfem (2:1) nastoupí Hanáci v sobotu doma na Andrově stadionu proti Sokolovu. Utkání začíná ve 14.30. Vstupenky jsou v předprodeji v klubové prodejně Fanshop dnes od 10 do 17.00, zítra od 9 do 12 hodin.

Béčko hraje v sobotu od 11.00 přípravné utkání proti Zábřehu. Hrát se bude na stadionu v Hněvotíně.

Starší dorostenci hrají v sobotu od 14.00 v Českých Budějovicích.

Mladší dorostence čekají utkání Memoriálu Vlastimila Marečka, doma nastoupí v sobotu proti Mladé Boleslavi. Sedmnáctka hraje od 13.00, šestnáctka začíná v 15 hodin.

Starší žáci U 14 hrají oba víkendové dny Zimní turnaj na umělce ZŠ Heyrovského. Přesný rozpis turnaje najdete ZDE.

Hrají samozřejmě také přípravky. Tým U 11 má v sobotu na programu turnaj v Hlubočkách, v neděli cestuje na turnaj do Brna. U 7 čeká v sobotu finále seriálu turnajů OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín.

Preview: SK Sigma Olomouc vs. Sokolov

Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
| 26.09.2016
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval
| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek