SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko SK Sigma prohrálo v Kroměříži

06.05.2015 / B tým

Vložený zápas 17. kola Moravskoslezské fotbalové ligy hrál dnes tým SK Sigma Olomouc B v Kroměříži. Béčko podruhé v řadě na hřišti soupeře nezabodovalo.

Začátek zápasu byl pro hosty poněkud zvláštní. Hned ve 4. minutě byl ošetřován Plšek, který musel o osm minut později střídat. A mezi šestnáctou a čtyřiadvacátou minutou byl ošetřován Zahradníček. Takže v podstatě až poté se mohla Sigma začít pořádně rozehrávat. Jenže šest minut před přestávkou se do vedení dostali domácí. Po změně stran už se olomouckým nepodařilo výsledek zápasu korigovat.

„Naši hru hodně ovlivnila dvě nucená střídání, z toho první hodně brzy, když museli odstoupit Plšek se Zahradníčkem. Domácí hráli celý zápas velice agresivně, hráli tak celé utkání. Naši dva hráči museli pro zranění střídat, Plšek má po kopnutí něco s okem, doufejme, že to nebude nic vážného, Zahradníček byl od úderu do hlavy otřesený, zkoušel to, chtěl hrát, ale nešlo to. Museli jsme tady udělat změny v sestavě, to hru vždycky ovlivní. Domácí hráli velmi agresivně a zvládli to bez červených karet. My jsme inkasovali z brejku, pak jsme byli křečovití, nemělo to lehkost, bylo to pořád do souboje, stále jsme na sobě měli hráče,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Kroměříž – SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)

Branka: 39. Nevřala. Rozhodčí: Dresler - Mojžíš, Priesol. ŽK: Neubert, Salachna, Petr – Buchvaldek. Diváci: 245.
SK Sigma B: Bárta – Kušnír (75. Schmidt), O. Ševčík, Štěrba, Javůrek – Hladík, Plšek (12. Texl), Kalvach, Zahradníček (56. Buchvaldek) – Rolinc, P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick