JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Béčko SK Sigma prohrálo v Opavě

07.11.2015 / B tým

Předposlední zápas podzimního dílu Fotbalové národní ligy týmu SK Sigma Olomouc B nevyšel. Béčko prohrálo v Opavě 0:4, když všechny branky inkasovalo po standardních situacích.

Sigma měla od začátku utkání jistou herní a územní převahu, ale do vyložené šance se přes domácí obranu dostat nedokázala. A tak byl dlouho stav bezbrankový. Do přestávky ale nevydržel, v závěru poločasu Hanáci dvakrát inkasovali po standardních situacích. V úvodu druhého poločasu mohl snížit po přihrávce P. Ševčíka Hladík, ale brankáře neprostřelil. Pár minut na to hosté inkasovali potřetí po standardní situaci. Osmnáct minut před koncem byl po faulu na Hladíka po druhé žluté kartě vyloučen domácí Dvorník a Sigmě ještě svitla jistá naděje. Ale hosté už své šance neproměnili, naopak po další standardce inkasovali.

SFC Opava – SK Sigma Olomouc B 4:0 (2:0)

Branky: 38. a 43. Kuzmanovič, 64. a 79. Zd. Pospěch. Rozhodčí: Machálek – Dobrovolný, Boček. ŽK: Dvorník, Grussmann – P. Ševčík. ČK: 72. po 2. ŽK Dvorník. Diváci: 1379.
SK Sigma B: Spurný – Štěpán, Šindelář, Štěrba, Jemelka – Zahradníček (46. Hladík), Richter (68. Texl), P. Ševčík, Falta, Hýbl (80. O. Ševčík) – Varadi. Trenér Augustin Chromý.

U21 suverénně vyhrála na SlováckuU21 suverénně vyhrála na Slovácku
| 23.04.2019
Juniorka rozstřílela Hradec KrálovéJuniorka rozstřílela Hradec Králové
| 14.04.2019
Juniorka vyhrála nad Mladou Boleslaví Juniorka vyhrála nad Mladou Boleslaví
| 08.04.2019
Matoušek rozhodl o vítězství U21 nad BrnemMatoušek rozhodl o vítězství U21 nad Brnem
| 01.04.2019
Hattrick Jakuba Yunise zajistil juniorce 3 bodyHattrick Jakuba Yunise zajistil juniorce 3 body
| 17.03.2019
Deset branek padlo v utkání juniorky s BrnemDeset branek padlo v utkání juniorky s Brnem
| 11.03.2019
19.kolo: Juniorka jednoznačně porazila Baník19.kolo: Juniorka jednoznačně porazila Baník
| 03.03.2019
Juniorka zvítězila na SlováckuJuniorka zvítězila na Slovácku
| 26.02.2019
V prvním utkání jarní části soutěže juniorka remizovalaV prvním utkání jarní části soutěže juniorka remizovala
| 17.02.2019
Přehled dosavadních výsledků přípravných utkání U21Přehled dosavadních výsledků přípravných utkání U21