Béčko SK Sigma remizovalo s Hradcem

08.07.2015 / B tým

Druhé utkání letní přípravy sehrál tým SK Sigma Olomouc B dnes v Jablonném nad Orlicí proti Hradci Králové. Za béčko nastoupil v základní sestavě ruský útočník Maxim Votinov, který je v klubu na zkoušce.

Ve 14. minutě těsně minul v dobré šanci domácí bránu Hladík. O pět minut později měli možnost domácí, vzápětí zase za hosty tentokrát Votinov. Po půl hodince šel Hradec do vedení. Ve 38. minutě po přihrávce Texla hlavou Krč vyrovnal. Tři minuty před přestávkou domácí přečkali tutovku Krče. A do šatny šli do vedení, když skórovali z pokutového kopu. Tři minuty po přestávce vyrovnal po rohu Strašáka na 2:2 Jemelka. V 51. minutě měl blízko ke vstřelení gólu Richter. Dvacet minut před koncem domácí nastřelil tyčku, ale nerozhodný výsledek už se až do poslední minuty nezměnil.

Reportáž z utkání

„Byl to fotbal, hlavně ve druhém poločase, nahoru dolů, my jsme měli šance, domácí také, oba týmy chtěly zvítězit. Sice jsme my i Hradec nastoupili s kombinovanými mužstvy, i tak je to určitě cenný výsledek, kluci si potvrdili, že můžou hrát i se silným soupeřem s otevřeným hledím a v zápase obstát,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. Za béčko hrál zkoušený útočník Votinov. „Odehrál první poločas, je to určitě zkušený hráč, měl po ideální přihrávce Krče čistou šanci," podotkl.

Další přípravný zápas hraje SK Sigma B v sobotu v Leštině proti Uničovu (10.30).

FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc B 2:2 (2:1)

Branky: 31. Holeš, 45. (pen.) Vaněček – 38. Krč, 48. Jemelka. Rozhodčí: Drábek - Hock, Starý.
SK Sigma B: 1. poločas: Blaha – Texl, O. Ševčík, Štěrba, Hýbl – Hladík, Habusta, Kalvach, Krč, Buchvaldek – Votinov. 2. pol.: Blaha – Schmidt, O. Ševčík, Štěrba, Jemelka – Strašák, Richter, Jeřábek, Vichta - Yunis, Rolinc. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.