SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma U 19 porazila Meteor

09.05.2015 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 doma na stadionu v Řepčíně podle předpokladů zvládl hladce utkání s pražským Meteorem. Střelcem zápasu 31. kola celostátní ligy dorostu byl dvougólový útočník Štefan Danis.

Proti poslednímu celku tabulky měla Sigma dobrý start. Už ve 3. minutě po centru Vychodila dal první branku zápasu hlavou Danis. Další branky mohli přidat Vasiljev, Kováč nebo Markovič, ale brankář hostů byl pozorný. Ve 34. minutě dostal od Danise balon za obranu Vychodil a sám proti gólmanovi si věděl rady – 2:0. Tři minuty před přestávkou přidal třetí branku Sigmy po standardce Krayzel. V 55. minutě dal čtvrtý gól Sigmy Danis a jedenáct minut před koncem upravil na konečných pět Kotzmann, v obou případech to bylo po přihrávkách Vychodila.

„Soupeř byl v podstatě neškodný. Jen mě mrzí, že jsme tolik nevyužívali křídelních prostorů. Bylo tam ještě několik dalších šancí ve druhém poločase. Pozitivní byly výkony ofenzivních hráčů Danise, Buchvaldka, Vychodila i Mináře,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

Reportáž z utkání

SK Sigma Olomouc U 19 – Meteor Praha U 19 5:0 (3:0)

Branky: 3. a 55. Danis, 34. Vychodil, 42. Krayzel, 79. Kotzmann. Rozhodčí: Arnošt – L. Kneisl, Vrána. Diváci: 80.
SK Sigma U 19: Spurný – Seibert (64. Kotzmann), Markovič, Krayzel (58. Kubeček), Kováč - Vychodil, Bala (79. Antl), Vasiljev, Látal – Danis (55. Minář), Buchvaldek. Trenér Michal Coufal. Asistent Ladislav Onofrej.

Kluci to odmakali a odbojovali, řekl StarobaKluci to odmakali a odbojovali, řekl Staroba
| 28.03.2017
Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou