Sigma B porazila Hulín 4:0

10.05.2015 / B tým

Po dvou porážkách se tým SK Sigma Olomouc B opět vrátil zpět na vítěznou notu. A odnesl to Hulín, který béčko porazilo doma na Andrově stadionu v utkání pětadvacátého kola MSFL čtyři k nule.

Hned od začátku zápasu šli domácí za svým tříbodovým cílem. Dvě šance Plška ještě hosté ustáli, tu třetí ne. Ve 13. minutě dal Sigmě klid do dalšího průběhu zápasu Plšek hlavou po rohovém kopu  - 1:0. Hanáci soupeře přehrávali, další tutovku měl P. Ševčík, pak zastavil dvě akce a zakončení P. Ševčík a Plška hostující brankář hodně na hraně. Ve 24. minutě centroval zleva O. Ševčík, hulínská obrana míč je trošku zvedla, ale přesně k Rolincovi. Ten si zpracoval a vystřelil tvrdě k pravé tyčce – 2:0. Ve 32. minutě proměnil pokutový kop za faul na Texla Kalvach a bylo rozhodnuto  - 3:0. Potom už šlo jen o to, jestli v pohodě hrající domácí ještě navýší skóre. Z mnoha šancí už se povedlo dát jen jednu branku, ale stála za to. V 54. minutě trefil pravačkou z hranice vápna halfvolejem nechytatelně do levé šibenice Falta.

Reportáž z utkání

„Předchozí dvě utkání jsme prohráli, ale měli jsme na to herně minimálně tak, jako dnes. Ale neproměnili jsme šance a dostali zbytečné góly. Dnes bylo důležité, že jsme se rychle prosadili po standardce, pak jsme se uklidnili a mohli hrát svoji kombinační hru,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Hulín 4:0 (3:0)

Branky: 13. Plšek, 24. Rolinc, 32. (pen.) Kalvach, 54. Falta. Rozhodčí: Reich – Černý, Hrůza. ŽK: Vyskočil. Diváci: 100.
SK Sigma B: Bárta - Texl, O. Ševčík, Štěrba, Javůrek (46. Jemelka) - P. Ševčík, Plšek (68. Vichta), Richter, Kalvach, Falta – Rolinc (55. Yunis). Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.
Hulín: Chytil – Labuda, Kroča, Laciga, Šrom (75. Kováč), Číhal (46. Dvořáček), Kadlec, Červenka, Elšík (86. Mjuller), Vyskočil, Krhut.