Devatenáctka SK Sigma porazila Baník

10.10.2015 / SCM

Zápas 12. kola celostátní ligy dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 doma na stadionu v Řepčíně proti ostravskému Baníku. Devatenáctka zvládla derby hladce, střelce zápasů byl dvougólový Lukáš Vychodil.

Od začátku zápasu šli domácí za ziskem tří bodů, ale chvíli trvalo, než se brankově prosadili. Hned v prvních minutách měli blízko ke gólu Vychodil a Zifčák, ale chyběl jim kousek, další možnost měl Bala. Na čtvrtý pokus už to vyšlo a Sigma po střele Zifčáka vedla. Ještě do přestávky mohl zvýšit Krayzel, ale stav už se nezměnil.

Reportáž z utkání

Ve druhém poločase Hanáci hubený náskok navýšili. Kiška byl faulován ve vápně a na 2:0 dával z penalty Vychodil. To bylo v 56. minutě. O osm minut později přidal krásnou ranou třetí branku opět Vychodil a bylo rozhodnuto. Dvě minuty před koncem pečetil výsledek z přímého kopu Surzyn.

SK Sigma Olomouc U 19 – Baník Ostrava U 19 4:0 (1:0)

Branky: 56. (pen.) a 64. Vychodil, 23. Zifčák, 88. Surzyn. Rozhodčí: Dorušák – Křepský, Bartuněk. ŽK: Krayzel - Šašinka, Kubík. Diváci: 100.
SK Sigma U 19: Zlámal – Surzyn, Juráš, Krayzel, Kiška – Látal (77. Socha), Vasiljev, Bala, Antl (81. Brázdil), Vychodil – Zifčák (70. Voleský).

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body