SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 Stáhni si mobilní aplikaci SK Sigma Olomouc!

Sigma B porazila Uničov

11.02.2015 / B tým

V třetiligovém přípravném derby nastoupil tým SK Sigma Olomouc B doma proti Uničovu. Utkání skončilo jasnou výhrou béčka.

Béčko nastoupilo vyztuženo o několik hráčů první týmu. A hned od začátku se hrálo převážně na polovině hostů. Ze hry se Sigma v prvním poločase neprosadila, ale vyšlo to ze standardky. Osm minut před přestávkou se trefil hlavou po rohovém kopu Štěrba. Devět minut po přestávce se po přihrávce Texla trefil krásně k tyčce Kalvach. V 68. minutě střelu Hladíka brankář hostů ještě stačil reflexivně vyrazit, ale na dorážku A. Ševčíka už neměl. Sedm minut před koncem přidal poslední branku zápasu Hladík.

„Zápas měl dobrou úroveň. Jsem rád, že hráči přes poměrně náročný tréninkový proces hráli opět s chutí a nešetřili krokem. Hráli s radostí a chutí, z toho mám dobrý pocit a doufám, že oni také,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Uničov 4:0 (1:0)

Branky: 37. Štěrba, 54. Kalvach, 68. A. Ševčík, 83. Hladík.
SK Sigma B: Bárta (46. Spurný) – Texl, Bystroň (46. O. Ševčík), Štěrba (46. Kotouč), Můčka – Hladík, Kalvach, Petr (61. Bzirský), Richter, Falta (46. Fišer) – Rolinc (46. A. Ševčík). Trenér Augustin Chromý.

Chromý: Škoda, že jsme se neprosadili střeleckyChromý: Škoda, že jsme se neprosadili střelecky