SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma B porazila Uničov

11.02.2015 / B tým

V třetiligovém přípravném derby nastoupil tým SK Sigma Olomouc B doma proti Uničovu. Utkání skončilo jasnou výhrou béčka.

Béčko nastoupilo vyztuženo o několik hráčů první týmu. A hned od začátku se hrálo převážně na polovině hostů. Ze hry se Sigma v prvním poločase neprosadila, ale vyšlo to ze standardky. Osm minut před přestávkou se trefil hlavou po rohovém kopu Štěrba. Devět minut po přestávce se po přihrávce Texla trefil krásně k tyčce Kalvach. V 68. minutě střelu Hladíka brankář hostů ještě stačil reflexivně vyrazit, ale na dorážku A. Ševčíka už neměl. Sedm minut před koncem přidal poslední branku zápasu Hladík.

„Zápas měl dobrou úroveň. Jsem rád, že hráči přes poměrně náročný tréninkový proces hráli opět s chutí a nešetřili krokem. Hráli s radostí a chutí, z toho mám dobrý pocit a doufám, že oni také,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Uničov 4:0 (1:0)

Branky: 37. Štěrba, 54. Kalvach, 68. A. Ševčík, 83. Hladík.
SK Sigma B: Bárta (46. Spurný) – Texl, Bystroň (46. O. Ševčík), Štěrba (46. Kotouč), Můčka – Hladík, Kalvach, Petr (61. Bzirský), Richter, Falta (46. Fišer) – Rolinc (46. A. Ševčík). Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick