5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava 5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

11.05.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství tentokrát radovali ti v Českých Budějovicích a ve Znojmě.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians doma remizovali s Mladou Boleslaví 1:1, Aleš Škerle do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavičce.

Tomáš Janotka (Dynamo České Budějovice) – Tomáš Janotka nastoupila za České Budějovice v utkání proti Dukle v základní sestavě a odehrál celé utkání. A pomohl Dynamu k výhře 1:0.

Adam Varadi (Dynamo České Budějovice) – Adam Varadi v sestavě Dynama chyběl, byl v trestu za čtyři žluté karty.

Pavel Dreksa (1. SC Znojmo) – Pavel Dreksa nastoupil za Znojmo proti Frýdku-Místku v základní sestavě. A byl to právě on, kdo dal ve druhé minutě nastaveného času vítěznou branku na 2:1.

Jaroslav Svozil (1. SC Znojmo) – Také Jaroslav Svozil odehrál za Znojmo proti Frýdku kompletních devadesát minut.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo) – Radim Nepožitek do znojemské sestavy tentokrát nezasáhl.

Matěj Hýbl (Kolín) – Matěj Hýbl nastoupil za Kolín ve Vlašimi v základní sestavě. Odehrál celý zápas, vstřelil první branku svého týmu a přispěl tak k remíze 3:3.

Jakub Habusta (SFC Opava) – Jakub Habusta odehrál za Opavu proti Karviné (0:0) kompletních devadesát minut.

Do SK Sigma míří Juraj ChvátalDo SK Sigma míří Juraj Chvátal
| 14.08.2018
Předprodej na další zápas Sigmy je v plném prouduPředprodej na další zápas Sigmy je v plném proudu