SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko SK Sigma rozhodlo v poslední minutě

11.07.2015 / B tým

Druholigový tým SK Sigma Olomouc B dnes cestoval k dalšímu přípravnému zápasu do Leštiny. Právě tam hrál proti třetiligovému Uničovu. Béčko se nemohlo dlouho střelecky prosadit, rozhodl až v poslední minutě záložník Lukáš Kalvach.

Sigma byla aktivnější, vytvořila si už v prvním poločase nějaké šance. Ale když Danis ani Krč v dobrých palebných pozicích nemířili přesně, byl stav bezbrankový. Měnit se mohl záhy po přestávce, střele Kalvacha zabránil jeden ze zadáků. Z protiútoku pak skórovali domácí. Srovnáno bylo o pět minut později, když centr Strašáka skončil vlastním gólem. I potom se béčko pořád trošku trápilo ve finální fázi. Ale přece jen se vstřeleného gólu dočkalo. V poslední minutě rozhodl po přihrávce Buchvaldka Kalvach.

„My jsme dnes rozložili zátěž na všechny hráče tak, aby každý odehrál, kromě stoperů, po poločase. Takže mnoho hráčů nastoupilo na postech, na které nejsou zvyklí, změn tam bylo hodně a to bylo na hře znát. Chtěli jsme navíc hrát svoji kombinační hru, ale to na tom terénu moc nešlo. Zápas splnil hlavně ten kondiční účel, chtěl jsem po hráčích, aby to odjezdili a to splnili,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Další přípravný zápas hraje béčko SK Sigma v úterý v Nitře (11.00).

SK Uničov – SK Sigma Olomouc B 1:2 (0:0)

Branky: 51. P. Jeřábek – 56. vlastní Vejvoda, 90. Kalvach.
SK Sigma B: 1. poločas: Blaha – Texl, O. Ševčík, Jemelka (30. Habusta), Vichta – Danis, Richter, P. Ševčík, Schmidt – Krč, Chorý. 2. pol.: Spurný – Hladík, O. Ševčík (60. Jemelka), Habusta, Urbančok – Buchvaldek, Kalvach, M. Jeřábek, Strašák – Rolinc, Yunis. Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick