Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Exolomoučtí hráči v zahraničí

13.04.2015 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 11. – 12. dubna. Důvod k oslavě za bodový zisk nebo postup v poháru měli tentokrát všichni naši bývalí hráči.

David Rozehnal (OSC Lille) – Lille zvítězilo v Annecy nad Evian TG 1:0. David Rozehnal do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavičce.

Tomáš Kalas (Middlesbrough) – Middlesbrough porazilo doma Rotherham United 2:0. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Tomáš Černý (Hibernian FC) – Hibernian doma porazili Heart of Midlothian 2:0. Brankář Tomáš Černý nechytal, byl připravený na lavičce.

Martin Vyskočil (Spartak Trnava) – Spartak doma remizoval se Slovanem Bratislava 0:0. Martin Vyskočil zasáhl do utkání v 73. minutě jako střídající hráč.

Pavel Šultes (FK Akžajik Uralsk) – Kazachstánská druhá nejvyšší soutěž měla volný víkend, hrálo se 2. kolo domácího poháru. Uralsk jede dál, v Usť-Kamenogorsku penaltový rozstřel vyhrál 4:1, v řádné hrací době to bylo 2:2. Pavel Šultes nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání i s prodloužením.

Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21
| 24.06.2017
Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník