Sigma B prohrála v Nitře o gól

14.07.2015 / B tým

Čtvrtý přípravný zápas sehrál tým SK Sigma Olomouc B dnes na Slovensku proti druholigovému FC Nitra. Béčko už prohrávalo 0:2, ale dokázalo srovnat. V závěru měla obě mužstva šance, ale proměnili domácí.

Do vedení se dostali domácí ve 20. minutě po střele zdálky. Sigma si pak vytvořila velký tlak a velkou převahu. Ale vyložené šance nedokázali Hanáci proměnit, ať už to bylo ze hry nebo po standardkách. Krátce po přestávce mohli hosté srovnat, ale O. Ševčík po přímém kopu zblízka přestřelil. Sigma byla dál aktivnější, jenže z gólu se mohli radovat opět domácí, v 67. minutě zvýšili na dva nula. O tři minuty později to Olomouckým konečně vyšlo, po přihrávce Yunise snížil P. Ševčík. V 78. minutě bylo srovnáno. Nejprve šanci Yunise vyrazil brankář na roh, po kterém dal Jemelka hlavou gól. Minut před koncem mohl rozhodnout Hladík, ale domácí jeho možnost přestáli. A z protiútoku svou poslední možnost v utkání naopak proměnili.

„Je dobré, že jsme opět dali dvě branky, měli jsme i více vyložených šancí než domácí. Ale byla tam některá okénka vzadu, na tom musíme zapracovat, třeba situace při druhé inkasované brance, to byla systémová chyba. No a v poslední minutě jsme to mohli rozhodnout a místo toho jsme dostali na tři dva, to byla škoda, protože kluci ten zápas odjezdili,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý.

Další utkání hraje SK Sigma Olomouc v sobotu v Hlubočkách proti Znojmu (11.00).

FC Nitra – SK Sigma Olomouc B 3:2 (1:0)

Branky: 20. Ivančík, 67. Šmehýl, 90. Valenta – 70. P. Ševčík, 78. Jemelka. Rozhodčí: P. Pucher – Darnadi, Kotrec. Diváci: 150.
SK Sigma B: Reichl (70. Spurný) – Varadi (46. Texl), O. Ševčík, Šindelář, Hýbl (46. Jemelka) – Buchvaldek (46. Hladík), Kalvach (70. Buchvaldek), Richter (46. Habusta), Strašák (46. P. Ševčík), Schmidt (46. Vichta) – Rolinc (46. Yunis). Trenér Augustin Chromý. Asistent Jan Krajčovič.