Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

14.09.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství radoval pouze Radim Nepožitek ve Znojmě.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians prohráli v Teplicích 1:2. Aleš Škerle nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. V 56. minutě dostal žlutou kartu.

Pavel Dreksa (MFK Karviná) – Karviná remizovala ve Vlašimi 0:0. Pavel Dreksa nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma porazilo Hradec Králové 2:1. A vítěznou branku dal právě Radim Nepožitek. Nastoupil v základní sestavě a ve 21. minutě upravil stav na konečných dva k jedné.

Lukáš Buchvaldek (SK Dynamo České Budějovice) – Budějovice měly vzhledem k lichému počtu účastníků druhé nejvyšší soutěže volný víkend.

Už jsem se těšil, řekl DvořákUž jsem se těšil, řekl Dvořák
| 19.06.2018
Trenér Václav Jílek o startu přípravyTrenér Václav Jílek o startu přípravy
| 18.06.2018
Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem