Yunis skóroval za repre, Antl slavil výhru

15.11.2015 / B tým

Hráči SK Sigma Olomouc o víkendu plnili reprezentační povinnosti. Útočník Jakub Yunis (1996) hrál za tým U 20 přípravný zápas proti Nizozemsku, záložník Martin Antl (1998) na přípravném turnaji v Turecku proti Německu. Jakub se střelecky prosadil, Martin slavil vítězství.

Reprezentace U 20 hrála druhý přípravný zápas proti Nizozemsku, no a znovu nerozhodně 2:2, když soupeř opět srovnal v poslední minutě. Jakub Yunis naskočil do utkání v 60. minutě jako střídající hráč, v 77. minutě poslal tým hlavou do vedení 2:1. Další dva hráči SK Sigma Olomouc – brankář Štěpán Spurný a útočník Lukáš Buchvaldek – do utkání nezasáhli.

Reprezentační výběr U 18 pokračuje v Turecku na Antalya Cupu. Ve druhém utkání opět zvítězil, tentokrát porazili Německo 3:2. Záložník Martin Antl nastoupil v základní sestavě, střídal v 60. minutě za stavu 2:0 pro český tým. Poslední zápas na turnaji hraje osmnáctka proti Nizozemsku v pondělí (15.00).

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly