Hráči SK Sigma jako hosté jinde

16.03.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství radoval pouze Jakub Habusta s Opavou.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians prohráli v Hradci Králové těsně 0:1. Aleš Škerle nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. Ve třetí minutě nastavení dostal žlutou kartu.

Tomáš Janotka (Dynamo České Budějovice) – České Budějovice prohrály doma s Jihlavou 1:3. Tomáš Janotka nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V poslední minutě dostal žlutou kartu.

Adam Varadi (Dynamo České Budějovice) – Také Adam Varadi nechyběl v základní sestavě Dynama, také on odehrál kompletních devadesát minut. Od 16. minuty hrál se žlutou kartou.

Pavel Dreksa (1. SC Znojmo) – Pavel Dreksa za Znojmo v utkání proti SK Sigma Olomouc nastoupit nemohl.

Jaroslav Svozil (1. SC Znojmo) – Jaroslav Svozil odehrál za Znojmo proti SK Sigma celé utkání. V závěru prvního poločasu dostal žlutou kartu.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo) – Radim Nepožitek za Znojmo v utkání proti SK Sigma Olomouc nastoupit nemohl.

Matěj Hýbl (Kolín) – Matěj Hýbl odehrál za Kolín v Sokolově celé utkání, hosté prohráli 0:3. V 74. minutě dostal žlutou kartu.

Jakub Habusta (SFC Opava) – Opava doma porazila Třinec 3:1. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Ve 22. minutě dostal žlutou kartu.

Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
| 26.09.2016
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval
| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek