SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sigma B otočila zápas a veze tři body

16.05.2015 / B tým

Těžký zápas ve 26. kole Moravskoslezské fotbalové ligy zvládl tým SK Sigma Olomouc B. V Orlové béčko ještě po hodině hry prohrávalo o dvě branky, ale nic nevzdalo a zpět domů veze všech tři body! Vítězný gól dal minutu před koncem Šimon Falta.

Po prvním poločase vedla domácí Orlová, skórovala dvakrát po přímých kopech zakončených hlavičkou. Hanáci se ovšem nevzdali a po přestávce zabojovali. V 62. minutě po centru Texla snížil P. Ševčík, po minutě srovnal Hladík. A Sigma nepřestávala a šlapala dál. A povedlo se vývoj zápasu dokonale otočit. Minutu před koncem dal vítěznou branku Falta.

„Je dobré, že jsme zápas otočili, ale za první poločas si určitě pochvalu nezasloužíme. Počítali jsme s tím, že domácí budou hrát agresivně, že to bude hodně o soubojích, s tím jsme se potřebovali srovnat. Ale dvakrát jsme propadli ve standardních situacích, dostali jsme dvě téměř totožné branky a to se prostě nesmí stávat. To mě hodně zvedlo. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, vytvářeli si šance a zápas otočili. Za druhý poločas pochvala, ale první se mi nelíbil, to se nesmí opakovat,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Orlová – SK Sigma Olomouc B 2:3 (2:0)

Branky: 17. Kopel, 36. Cverna – 62. P. Ševčík, 63. Hladík, 89. Falta. Rozhodčí: Mikeska – Vojkovský, Kaloč. ŽK: Skoupý – O. Ševčík. Diváci: 30.
SK Sigma B: Bárta – Texl, O. Ševčík, Štěrba, Jemelka – Hladík (79. Yunis), P. Ševčík, Richter, Kalvach, Falta (90. Vichta) – Chorý. Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick