Kalvoda: Byl to kvalitní zápas

18.01.2015 / A tým

Třetí přípravný zápas mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V sobotu hráli nerozhodně 2:2 ve slovenském Trenčíně.

V olomoucké sestavě pro lehká zranění chyběli Jan Navrátil, Adam Varadi, Martin Hála a Jakub Rolinc, doma zůstali Jan Schulmeister, Jakub Habusta, Zdeněk Zlámal, Denis Cana, Martin Blaha, David Bystroň a Radim Nepožitek. K zápasu cestovali mladí zadáci Ondřej Ševčík a Jiří Texl, oba odehráli druhý poločas.

Sigma po prvním poločase o dvě branky prohrávala, ve druhé části zápasu ovšem dokázala vyrovnat. „Do utkání jsme vstoupili velice dobře, bylo to kvalitní, trefili jsme břevno, měli šance. Ale bohužel hráli jsme my a soupeř dával góly. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si další šance. Bylo to kvalitní zápas, sneslo to parametry ligového utkání,“ řekl trenér SK Sigma Leoš Kalvoda.

Trenér Kalvoda vyzkoušel dalšího mladého stopera, po Janu Štěrbovi nastoupil tentokrát za áčko Ondřej Ševčík. „Byl to jeho první zápas, na podzim byl v Uničově. Bylo vidět, že je trošku nesvůj, ale myslím, že si svoje splnil,“ podotkl Kalvoda.

Další zápas hraje tým SK Sigma Olomouc v úterý doma na umělce proti Baníku Ostrava (11.00).