Hráči SK Sigma jako hosté jinde

18.05.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství tentokrát radoval pouze Aleš Škerle v pražských Bohemians 1905.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians vyhráli v Brně 1:0. Aleš Škerle zasáhl do utkání v 89. minutě jako střídající hráč.

Tomáš Janotka (Dynamo České Budějovice) – Tomáš Janotka nastoupil za Dynamo v Ostravě v základní sestavě. V 19. minutě dal branku, ale ani to porážce jeho týmu 3:4 nepomohlo zabránit. Devět minut před koncem byl střídán.

Adam Varadi (Dynamo České Budějovice) – Adam Varadi naskočil do budějovické sestavy v 62. minutě jako střídající hráč.

Pavel Dreksa (1. SC Znojmo) – Pavel Dreksa hrál za Znojmo v Opavě (0:0), odehrál kompletních devadesát minut. V 79. minutě dostal žlutou kartu.

Jaroslav Svozil (1. SC Znojmo) – Také Jaroslav Svozil odehrál za Znojmo celý zápas. V 73. minutě dostal žlutou kartu.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo) – Radim Nepožitek za Znojmo nehrál.

Matěj Hýbl (Kolín) – Matěj Hýbl nastoupil za Kolín doma proti Žižkovu (0:4) v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Jakub Habusta (SFC Opava) – Jakub Habusta nastoupil za Opavu proti Znojmu v základní sestavě, v 69. minutě byl střídán.

| 26.09.2016
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval