Béčko SK Sigma remizovalo v Opavě

21.01.2015 / B tým

Druhý zápas zimní přípravy odehrál tým SK Sigma Olomouc B dnes v Opavě. Naše béčko po prvním poločase prohrávalo, nakonec duel skončil nerozhodně 2:2.

Béčko SK Sigma na hřišti nováčka druhé nejvyšší soutěže po prvním poločase prohrávalo. Ve 33. minutě domácí skórovali po trefě z odraženého míče před šestnáctku. O čtyři minuty později si opavský hráč srazil do vlastní brány centr Jemelky a bylo srovnáno. Minutu před pauzou domácí znovu vedli, bylo to po skrumáži před olomouckou bránou.

Deset minut po přestávce vysunul Texl Faltu, který srovnal na 2:2. Další vyložené šance už hosté neproměnili, takže zápas skončil remízou.

Reportáž z utkání

„Bylo to svižné, rychlé utkání. Měli jsme blízko k vítězství, jenže jsme neproměnili šance. Dvakrát byli sami před brankářem Adam Ševčík a Hladík, po zakončení Ondry Ševčíka a Jemelky domácí vykopávali na brankové čáře, takové šance musíme proměňovat,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. Svůj tým ale pochválil za dobrý výkon. „S tím sobotním proti Vyškovu se to ani nedá srovnat, tentokrát to bylo mnohem lepší, už to sneslo nějaké parametry,“ podotkl.

Další přípravný zápas hraje SK Sigma Olomouc B v sobotu v Senci (12.00).

SFC Opava – SK Sigma Olomouc B 2:2 (2:1)

Branky: 33. a 44. Machálek – 37. vlastní, 55. Falta.
SK Sigma B: Reichl – Texl, O. Ševčík, Štěrba, Jemelka – Hladík (75. Bzirský), Richter (79. Kotouč), Kalvach, Falta – A. Ševčík (46. Yunis), Schmidt (66. Fišer). Trenér Augustin Chromý.