Devatenáctka SK Sigma vyhrála, Kotouč dal hattrick

21.03.2015 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 zabodoval na jaře poprvé na hřišti soupeře. Devatenáctka zvítězila v Liberci 3:0, střelcem zápasu byl stoper Jan Kotouč, který dal všechny tři branky.

V 10. minutě poslal Sigmu do vedení Kotouč, prosadil se hlavou po rohovém kopu.  Minutu před přestávkou se Kotouč trefil znovu hlavou, tentokrát to bylo po přímém kopu ze strany. Hosté měli další šance, Weinlich trefil zdálky břevno. V 76. minutě proměnil pokutový kop za faul na Ambrozka Kotouč, zkompletoval hattrick a uzavřel skóre zápasu.

„Konečně se nám podařilo na jaře v utkání venku z obvyklého většího počtu střel také nějaké proměnit. Domácím jsme připustili jen jednu šanci, tu brankář Spurný, ještě v prvním poločase, kryl. Jinak se na malém hřišti hrál rychlý silový fotbal, domácí jsme předčili, měli jsme ještě další šance,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal.

Liberec U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 0:3 (0:2)

Branky: 10., 44. a 76. (pen.) Kotouč.
SK Sigma U 19: Spurný – Seibert, Kotouč, Krayzel (85. Markovič), Kováč – Weinlich (83. Antl), Bala, Ambrozek – Kotzmann (72. Vasiljev), Voleský (81. Havlíček), Látal (84. Kubeček). Trenér Michal Coufal. Asistent Ladislav Onofrej.