SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Exolomoučtí hráči v zahraničí

21.09.2015 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 19. – 20. září. Tomáš Kalas, Kamil Vacek a David Rozehnal se radovali s vítězství.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle prohrál v Dingwallu s Ross County 0:1. Brankář Tomáš Černý odchytal celé utkání.

Kamil Vacek (Piast Gliwice) – Piast si doma poradil s Lechií Gdaňsk, zvítězil 2:1. Kamil Vacek nastoupil v základní sestavě, čtyři minuty před koncem byl střídán. Gliwice stále vévodí polské nejvyšší soutěži.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende doma porazilo Kortrijk 1:0 a dál vede belgickou nejvyšší soutěž. David Rozehnal nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Tomáš Kalas (Middlesbrough) – Middlesbrough vyhrálo v Nottinghamu 2:1. Tomáš Kalas do utkání nezasáhl, zůstal připravený na lavičce.

Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín
Předprodej na další zápas SK Sigma zahájenPředprodej na další zápas SK Sigma zahájen