Devatenáctka SK Sigma ztratila výhru v poslední minutě

21.11.2015 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 přišel v utkání 18. kola celostátní ligy dorostu o výhru nad Hradcem Králové v poslední minutě. V bojovném utkání, které nenabídlo mnoho šancí, Hanáci od 60. minuty vedli brankou Romana Vasiljeva, hostům se v poslední podařilo srovnat.

Na umělce Androva sportovního areálu to byl spíše boj, než nějaký extra pohledný fotbal. První šanci měli po domácí chybce vzadu hosté, brankář Zlámal si nadvakrát poradil. Sigma měl v prvním poločase dvě možnosti, Juráš hlavičkoval nad, stejně skončila i střela Látala. Takže do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Po přestávce se opět spíše hlavně bojovalo o prostory ve středu pole, moc šancí se nerodilo. Až po hodině hry chyboval s odkopem hradecký brankář, Vasiljev se zmocnil jeho špatného odkopu, šel sám na bránu a situaci vyřešil gólem – 1:0. Hanáci mohli náskok pojistit. Hlavičku Voleského po rohu vyrazil reflexivně gólman. Ten pak vychytal Chytila, který ještě dorážel do tyčky. Výhra nebyla Sigmě přána, v poslední minutě se podařilo hostům srovnat.

„Je to škoda … Utkání se nám sice herně příliš nepovedlo, ale tohle už musíme dohrát na vítězství. A když se nepovede zvýšit náskok, tak už nemůžeme takto inkasovat v poslední minutě,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Lukáš Staroba.

SK Sigma Olomouc U 19 – Hradec Králové U 19 1:1 (0:0)

Branky: 60. Vasiljev – 90. Dostál. Rozhodčí: Drápal – Křepský, Slota. ŽK: Juráš, Antl – Čech, Trávníček, Hynek. Diváci: 100.
SK Sigma U 19: Zlámal – Surzyn, Juráš, Krayzel, Kiška – Látal (88. Matoušek), Bala, Antl, Vasiljev, Socha (52. Chytil) – Voleský (81. Zifčák). Trenér Lukáš Staroba.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba