Béčko SK Sigma remizovalo v Senci

24.01.2015 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc dnes cestovalo k přípravnému utkání na Slovensko. V Senci se sedmým celkem průběžného pořadí slovenské druhé ligy remizovalo 3:3, branky Sigmy dali Václav Jemelka, Jakub Yunis a Adam Ševčík.

Ve 2. minutě šla Sigma do vedení, po rohu Kalvacha hlavou skóroval Jemelka. O dvacet minut později se hosté prosadili podruhé. Schmidt vysunul Fišera, ten předal míč Jemelkovi a zakončoval Yunis. Tři minuty po přestávce domácí po přímém kopu snížili. V 57. minutě to bylo zase o dva, po rohu Kalvacha a hlavičce A. Ševčíka. V pětasedmdesáté minutě sice hosté reklamovali ofsajd, ale hrálo se dál a domácí snížili. A dvě minuty před koncem se jim podařilo z dorážky srovnat.

„Bylo to typické přípravné utkání. My jsme rozložili zátěž prakticky na všechny hráče, pouze Kotouč a Hladík hráli celý zápas. Hra proti slovenskému celku druhé ligy nebyla špatná, i když po těch střídáních vždycky trvá, než si sestava sedne,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Další zápas hraje tým SK Sigma Olomouc B ve středu doma proti Baníku Ostrava B (13.00).

Senec – SK Sigma Olomouc B 3:3 (0:2)

Branky: 2. Jemelka, 22. Yunis, 57. A. Ševčík.
SK Sigma: Bárta – Texl (70. Štěrba), Kotouč, Štěrba (46. O. Ševčík), Jemelka (60. Fišer) – Hladík, Bzirský (30. Richter), Kalvach (60. Bzirský, 80. Jemelka), Fišer (30. Vichta) – Schmidt (60. Yunis), Yunis (30. A. Ševčík). Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly