Exolomoučtí hráči v zahraničí

25.05.2015 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 23. – 24. května. Z vítězství se radovali David Rozenal, Martin Vyskočil i Pavel Šultes.

David Rozehnal (OSC Lille) – Lille vyhrálo v Métách 4:1. David Rozehnal nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Tomáš Kalas (Middlesbrough/Chelsea) – Tomáš Kalas se po hostování v Middlesbrough vrátil zpět do Chelsea, za kterou ovšem nehraje.

Martin Vyskočil (Spartak Trnava) – Spartak doma porazil Duklu Banská Bystrica 3:1. Martin Vyskočil zasáhl do utkání v 79. minutě jako střídající hráč. A loučil se s klubem, v Trnavě mu končí smlouva.

Pavel Šultes (FK Akžajik Uralsk) – Uralsk vyhrál na stadionu CSKA Almaty 4:0.