Sigma veze z Teplic bod

25.07.2015 / A tým

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se vstup do nového soutěžního ročníku povedl. Hanáci v utkání 1. Kola Synot ligy remizovali 2:2 v Teplicích, když srovnali v nastaveném čase. Nejprve snížil Jakub Petr, pak vyrovnal Martin Hála.

Sigma měla v Teplicích trošku smůly v prvním poločase. Dobré šance měli Navrátil, Halenár nebo Hála, ale čtyři minuty před koncem šli do vedení domácí. A pět minut po přestávce dokonce přidali druhou branku, krátce poté, co teplický brankář mále inkasoval po teči vlastního hráče. Osmnáct minut před koncem minul prázdnou bránu po zaváhání brankáře Navrátil. Jak Sigmě chybělo v první půli štěstí, tak v nastaveném čase přišlo. Nejprve Jakub Petr snížil a pak Martin Hála srovnal, v obou případech to bylo po centrech Tomáše Zahradníčka.

Sestřih zápasu

FK Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:0)

Branky: 41. Fillo, 50. Potočný - 90.+1 Petr, 90.+1 Hála. Rozhodčí: Marek - Paták, Pochylý. ŽK:  Navrátil, Svozil, Rajnoch (všichni Olomouc). Diváci: 3715.
Teplice: Grigar - Dramé, Lüftner, D. Jablonský, Krob - Ljevakovič, Breite - Vondrášek (90. Dressler), Vachoušek (77. Táborský), Fillo - Potočný (84. Bratanovič). Trenér: Vavruška.
SK Sigma Olomouc: Reichl - Hála, Rajnoch, Svozil, Vepřek - Petr, Navrátil (87. Zahradníček), Halenár (81. Chorý), Houska (72. Ordoš), Plšek - Vašíček. Trenér Leoš Kalvoda. Asistent Darko Šuškavčevič.

Střely na branku: 4:4
Střely vedle: 10:6
Rohy: 5:2
Fauly: 10:22
Ofsajdy: 1:1

Útočník Jakub Yunis je v nominaci repre U 20Útočník Jakub Yunis je v nominaci repre U 20
| 25.05.2017
Radakovič prodloužil smlouvu v SK SigmaRadakovič prodloužil smlouvu v SK Sigma
| 24.05.2017
| 23.05.2017
| 22.05.2017
Tým SK Sigma Olomouc převzal pohár pro vítězeTým SK Sigma Olomouc převzal pohár pro vítěze