Sigma veze z Teplic bod

25.07.2015 / A tým

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se vstup do nového soutěžního ročníku povedl. Hanáci v utkání 1. Kola Synot ligy remizovali 2:2 v Teplicích, když srovnali v nastaveném čase. Nejprve snížil Jakub Petr, pak vyrovnal Martin Hála.

Sigma měla v Teplicích trošku smůly v prvním poločase. Dobré šance měli Navrátil, Halenár nebo Hála, ale čtyři minuty před koncem šli do vedení domácí. A pět minut po přestávce dokonce přidali druhou branku, krátce poté, co teplický brankář mále inkasoval po teči vlastního hráče. Osmnáct minut před koncem minul prázdnou bránu po zaváhání brankáře Navrátil. Jak Sigmě chybělo v první půli štěstí, tak v nastaveném čase přišlo. Nejprve Jakub Petr snížil a pak Martin Hála srovnal, v obou případech to bylo po centrech Tomáše Zahradníčka.

Sestřih zápasu

FK Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:0)

Branky: 41. Fillo, 50. Potočný - 90.+1 Petr, 90.+1 Hála. Rozhodčí: Marek - Paták, Pochylý. ŽK:  Navrátil, Svozil, Rajnoch (všichni Olomouc). Diváci: 3715.
Teplice: Grigar - Dramé, Lüftner, D. Jablonský, Krob - Ljevakovič, Breite - Vondrášek (90. Dressler), Vachoušek (77. Táborský), Fillo - Potočný (84. Bratanovič). Trenér: Vavruška.
SK Sigma Olomouc: Reichl - Hála, Rajnoch, Svozil, Vepřek - Petr, Navrátil (87. Zahradníček), Halenár (81. Chorý), Houska (72. Ordoš), Plšek - Vašíček. Trenér Leoš Kalvoda. Asistent Darko Šuškavčevič.

| 29.09.2016
Stačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon FaltaStačilo jenom trefit bránu, řekl Šimon Falta
| 28.09.2016
Chce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl ŠkerleChce to prostě hrát takhle každé utkání, řekl Škerle
| 27.09.2016
Zápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. říjnaZápas SK Sigma vs. Znojmo ve středu 19. října
Začal předprodej na páteční zápas SK SigmaZačal předprodej na páteční zápas SK Sigma
Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval