Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

SK Sigma U 19 startuje sezonu doma

SK Sigma U 19 startuje sezonu doma

26.06.2015 / SCM

Přípravu na nový soutěžní ročník odstartuje tým SK Sigma Olomouc U 19 ve středu 8. července. Sezona začíná devatenáctce první srpnový víkend.

Rozlosování I. dorostenecká liga
Podzimní část

1. kolo (1.) - 01. 08. 2015
SK Sigma Olomouc - Slovácko
Příbram - Jihlava
Opava - Liberec
Pardubice - Sparta
Fastav Zlín - Mladá Boleslav
Bohemians 1905 - Teplice
Ostrava - Brno
Plzeň - Hradec Králové
České Budějovice - Karviná
Slavia - Jablonec

2. kolo (2.) - 04. 08. 2015
Teplice - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Jablonec
Karviná - Slavia
Hradec Králové - České Budějovice
Brno - Plzeň
Slovácko - Ostrava
Mladá Boleslav - Bohemians 1905
Sparta - Fastav Zlín
Liberec - Pardubice
Příbram - Opava

3. kolo (3.) - 08. 08. 2015
SK Sigma Olomouc - Mladá Boleslav
Opava - Jihlava
Pardubice - Příbram
Fastav Zlín - Liberec
Bohemians 1905 - Sparta
Ostrava - Teplice
Plzeň - Slovácko
České Budějovice - Brno
Slavia - Hradec Králové
Jablonec – Karviná

4. kolo (4.) - 16. 08. 2015
Sparta - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Karviná
Hradec Králové - Jablonec
Brno - Slavia
Slovácko - České Budějovice
Teplice - Plzeň
Mladá Boleslav - Ostrava
Liberec - Bohemians 1905
Příbram - Fastav Zlín
Opava - Pardubice

5. kolo (5.) - 22. 08. 2015
SK Sigma Olomouc - Liberec
Pardubice - Jihlava
Fastav Zlín - Opava
Bohemians 1905 - Příbram
Ostrava - Sparta
Plzeň - Mladá Boleslav
České Budějovice - Teplice
Slavia - Slovácko
Jablonec - Brno
Karviná - Hradec Králové

6. kolo (19.) - 25. 08. 2015
Brno - SK Sigma Olomouc
Slavia - Jihlava
Jablonec - České Budějovice
Karviná - Plzeň
Hradec Králové - Ostrava
Slovácko - Bohemians 1905
Teplice - Fastav Zlín
Mladá Boleslav - Pardubice
Sparta - Opava
Liberec - Příbram

7. kolo (6.) - 29. 08. 2015
Příbram - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Hradec Králové
Brno - Karviná
Slovácko - Jablonec
Teplice - Slavia
Mladá Boleslav - České Budějovice
Sparta - Plzeň
Liberec - Ostrava
Opava - Bohemians 1905
Pardubice - Fastav Zlín

8. kolo (7.) - 05. 09. 2015
SK Sigma Olomouc - Opava
Fastav Zlín - Jihlava
Bohemians 1905 - Pardubice
Ostrava - Příbram
Plzeň - Liberec
České Budějovice - Sparta
Slavia - Mladá Boleslav
Jablonec - Teplice
Karviná - Slovácko
Hradec Králové - Brno

9. kolo (8.) - 12. 09. 2015
Pardubice - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Brno
Slovácko - Hradec Králové
Teplice - Karviná
Mladá Boleslav - Jablonec
Sparta - Slavia
Liberec - České Budějovice
Příbram - Plzeň
Opava - Ostrava
Fastav Zlín - Bohemians 1905

10. kolo (9.) - 19. 09. 2015
SK Sigma Olomouc - Fastav Zlín
Bohemians 1905 - Jihlava
Ostrava - Pardubice
Plzeň - Opava
České Budějovice - Příbram
Slavia - Liberec
Jablonec - Sparta
Karviná - Mladá Boleslav
Hradec Králové - Teplice
Brno - Slovácko

11. kolo (10.) - 26. 09. 2015
Bohemians 1905 - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Slovácko
Teplice - Brno
Mladá Boleslav - Hradec Králové
Sparta - Karviná
Liberec - Jablonec
Příbram - Slavia
Opava - České Budějovice
Pardubice - Plzeň
Fastav Zlín - Ostrava

12. kolo (11.) - 03. 10. 2015
SK Sigma Olomouc - Jihlava
Ostrava - Bohemians 1905
Plzeň - Fastav Zlín
České Budějovice - Pardubice
Slavia - Opava
Jablonec - Příbram
Karviná - Liberec
Hradec Králové - Sparta
Brno - Mladá Boleslav
Slovácko - Teplice

13. kolo (12.) - 10. 10. 2015
SK Sigma Olomouc - Ostrava
Jihlava - Teplice
Mladá Boleslav - Slovácko
Sparta - Brno
Liberec - Hradec Králové
Příbram - Karviná
Opava - Jablonec
Pardubice - Slavia
Fastav Zlín - České Budějovice
Bohemians 1905 - Plzeň

14. kolo (13.) - 17. 10. 2015
Plzeň - SK Sigma Olomouc
Ostrava - Jihlava
České Budějovice - Bohemians 1905
Slavia - Fastav Zlín
Jablonec - Pardubice
Karviná - Opava
Hradec Králové - Příbram
Brno - Liberec
Slovácko - Sparta
Teplice - Mladá Boleslav

15. kolo (14.) - 24. 10. 2015
SK Sigma Olomouc - České Budějovice
Jihlava - Mladá Boleslav
Sparta - Teplice
Liberec - Slovácko
Příbram - Brno
Opava - Hradec Králové
Pardubice - Karviná
Fastav Zlín - Jablonec
Bohemians 1905 - Slavia
Ostrava - Plzeň

16. kolo (15.) - 31. 10. 2015
Slavia - SK Sigma Olomouc
Plzeň - Jihlava
České Budějovice - Ostrava
Jablonec - Bohemians 1905
Karviná - Fastav Zlín
Hradec Králové - Pardubice
Brno - Opava
Slovácko - Příbram
Teplice - Liberec
Mladá Boleslav - Sparta

17. kolo (16.) - 07. 11. 2015
SK Sigma Olomouc - Jablonec
Jihlava - Sparta
Liberec - Mladá Boleslav
Příbram - Teplice
Opava - Slovácko
Pardubice - Brno
Fastav Zlín - Hradec Králové
Bohemians 1905 - Karviná
Ostrava - Slavia
Plzeň - České Budějovice

18. kolo (17.) - 14. 11. 2015
Karviná - SK Sigma Olomouc
České Budějovice - Jihlava
Slavia - Plzeň
Jablonec - Ostrava
Hradec Králové - Bohemians 1905
Brno - Fastav Zlín
Slovácko - Pardubice
Teplice - Opava
Mladá Boleslav - Příbram
Sparta - Liberec

19. kolo (18.) - 21. 11. 2015
SK Sigma Olomouc - Hradec Králové
Jihlava - Liberec
Příbram - Sparta
Opava - Mladá Boleslav
Pardubice - Teplice
Fastav Zlín - Slovácko
Bohemians 1905 - Brno
Ostrava - Karviná
Plzeň - Jablonec
České Budějovice - Slavia

20. kolo (20.) - 28. 11. 2015
Slovácko - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Příbram
Liberec - Opava
Sparta - Pardubice
Mladá Boleslav - Fastav Zlín
Teplice - Bohemians 1905
Brno - Ostrava
Hradec Králové - Plzeň
Karviná - České Budějovice
Jablonec - Slavia

21. kolo (21.) - 05. 12. 2015
SK Sigma Olomouc - Teplice
Jablonec - Jihlava
Slavia - Karviná
České Budějovice - Hradec Králové
Plzeň - Brno
Ostrava - Slovácko
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav
Fastav Zlín - Sparta
Pardubice - Liberec
Opava - Příbram

Jarní část
22. kolo (37.) - 20. 02. 2016
Hradec Králové - SK Sigma Olomouc
Liberec - Jihlava
Sparta - Příbram
Mladá Boleslav - Opava
Teplice - Pardubice
Slovácko - Fastav Zlín
Brno - Bohemians 1905
Karviná - Ostrava
Jablonec - Plzeň
Slavia - České Budějovice

23. kolo (38.) - 27. 02. 2016
SK Sigma Olomouc - Brno
Jihlava - Slavia
České Budějovice - Jablonec
Plzeň - Karviná
Ostrava - Hradec Králové
Bohemians 1905 - Slovácko
Fastav Zlín - Teplice
Pardubice - Mladá Boleslav
Opava - Sparta
Příbram - Liberec

24. kolo (22.) - 05. 03. 2016
Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Opava
Příbram - Pardubice
Liberec - Fastav Zlín
Sparta - Bohemians 1905
Teplice - Ostrava
Slovácko - Plzeň
Brno - České Budějovice
Hradec Králové - Slavia
Karviná - Jablonec

25. kolo (23.) - 12. 03. 2016
SK Sigma Olomouc - Sparta
Karviná - Jihlava
Jablonec - Hradec Králové
Slavia - Brno
České Budějovice - Slovácko
Plzeň - Teplice
Ostrava - Mladá Boleslav
Bohemians 1905 - Liberec
Fastav Zlín - Příbram
Pardubice - Opava

26. kolo (24.) - 19. 03. 2016
Liberec - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Pardubice
Opava - Fastav Zlín
Příbram - Bohemians 1905
Sparta - Ostrava
Mladá Boleslav - Plzeň
Teplice - České Budějovice
Slovácko - Slavia
Brno - Jablonec
Hradec Králové - Karviná

27. kolo (25.) - 26. 03. 2016
SK Sigma Olomouc - Příbram
Hradec Králové - Jihlava
Karviná - Brno
Jablonec - Slovácko
Slavia - Teplice
České Budějovice - Mladá Boleslav
Plzeň - Sparta
Ostrava - Liberec
Bohemians 1905 - Opava
Fastav Zlín - Pardubice

28. kolo (26.) - 02. 04. 2016
Opava - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Fastav Zlín
Pardubice - Bohemians 1905
Příbram - Ostrava
Liberec - Plzeň
Sparta - České Budějovice
Mladá Boleslav - Slavia
Teplice - Jablonec
Slovácko - Karviná
Brno - Hradec Králové

29. kolo (27.) - 09. 04. 2016
SK Sigma Olomouc - Pardubice
Brno - Jihlava
Hradec Králové - Slovácko
Karviná - Teplice
Jablonec - Mladá Boleslav
Slavia - Sparta
České Budějovice - Liberec
Plzeň - Příbram
Ostrava - Opava
Bohemians 1905 - Fastav Zlín

30. kolo (28.) - 16. 04. 2016
Fastav Zlín - SK Sigma Olomouc
Jihlava - Bohemians 1905
Pardubice - Ostrava
Opava - Plzeň
Příbram - České Budějovice
Liberec - Slavia
Sparta - Jablonec
Mladá Boleslav - Karviná
Teplice - Hradec Králové
Slovácko - Brno

31. kolo (29.) - 23. 04. 2016
SK Sigma Olomouc - Bohemians 1905
Slovácko - Jihlava
Brno - Teplice
Hradec Králové - Mladá Boleslav
Karviná - Sparta
Jablonec - Liberec
Slavia - Příbram
České Budějovice - Opava
Plzeň - Pardubice
Ostrava - Fastav Zlín

32. kolo (30.) - 30. 04. 2016
Jihlava - SK Sigma Olomouc
Bohemians 1905 - Ostrava
Fastav Zlín - Plzeň
Pardubice - České Budějovice
Opava - Slavia
Příbram - Jablonec
Liberec - Karviná
Sparta - Hradec Králové
Mladá Boleslav - Brno
Teplice - Slovácko

33. kolo (31.) - 07. 05. 2016
Ostrava - SK Sigma Olomouc
Teplice - Jihlava
Slovácko - Mladá Boleslav
Brno - Sparta
Hradec Králové - Liberec
Karviná - Příbram
Jablonec - Opava
Slavia - Pardubice
České Budějovice - Fastav Zlín
Plzeň - Bohemians 1905

34. kolo (32.) - 14. 05. 2016
SK Sigma Olomouc - Plzeň
Jihlava - Ostrava
Bohemians 1905 - České Budějovice
Fastav Zlín - Slavia
Pardubice - Jablonec
Opava - Karviná
Příbram - Hradec Králové
Liberec - Brno
Sparta - Slovácko
Mladá Boleslav - Teplice

35. kolo (33.) 21. 05. 2016
České Budějovice - SK Sigma Olomouc
Mladá Boleslav - Jihlava
Teplice - Sparta
Slovácko - Liberec
Brno - Příbram
Hradec Králové - Opava
Karviná - Pardubice
Jablonec - Fastav Zlín
Slavia - Bohemians 1905
Plzeň - Ostrava

36. kolo (34.) - 25. 05. 2016
SK Sigma Olomouc - Slavia
Jihlava - Plzeň
Ostrava - České Budějovice
Bohemians 1905 - Jablonec
Fastav Zlín - Karviná
Pardubice - Hradec Králové
Opava - Brno
Příbram - Slovácko
Liberec - Teplice
Sparta - Mladá Boleslav

37. kolo (35.) - 28. 05. 2016
Jablonec - SK Sigma Olomouc
Sparta - Jihlava
Mladá Boleslav - Liberec
Teplice - Příbram
Slovácko - Opava
Brno - Pardubice
Hradec Králové - Fastav Zlín
Karviná - Bohemians 1905
Slavia - Ostrava
České Budějovice - Plzeň

38. kolo (36.) - 04. 06. 2016
SK Sigma Olomouc - Karviná
Jihlava - České Budějovice
Plzeň - Slavia
Ostrava - Jablonec
Bohemians 1905 - Hradec Králové
Fastav Zlín - Brno
Pardubice - Slovácko
Opava - Teplice
Příbram - Mladá Boleslav
Liberec - Sparta




SCM - další aktuality:

Sedmnáctka SK Sigma v sobotu vítězilaSedmnáctka SK Sigma v sobotu vítězila
| 10.12.2016
Sedmnáctka SK Sigma jede na Bican CupSedmnáctka SK Sigma jede na Bican Cup
| 09.12.2016
Michal Galus hrál dvakrát za repreMichal Galus hrál dvakrát za repre
| 08.12.2016
Gröger, Neuer a Sláma hráli za repre U 18Gröger, Neuer a Sláma hráli za repre U 18
| 28.11.2016
Mladší dorostenci SK Sigma s vysokými výhramiMladší dorostenci SK Sigma s vysokými výhrami
| 26.11.2016
Devatenáctka SK Sigma zakončila podzim výhrouDevatenáctka SK Sigma zakončila podzim výhrou
| 26.11.2016
Záložník Michal Galus je v nominaci repre U 17Záložník Michal Galus je v nominaci repre U 17
| 25.11.2016
Brankář Jakub Markovič chytal proti NěmeckuBrankář Jakub Markovič chytal proti Německu
| 21.11.2016
Mladší dorost SK Sigma doma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma doma s výhrou a prohrou
| 20.11.2016
Devatenáctka SK Sigma ztratila bod v nastaveném časeDevatenáctka SK Sigma ztratila bod v nastaveném čase
| 19.11.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná