Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

27.04.2015 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních, se z vítězství radovali Aleš Škerle s Bohemians a Pavel Dreksa s Jardou Svozilem ve Znojmě.

Aleš Škerle (Bohemians 1905) – Bohemians porazili doma Teplice 1:0. Aleš Škerle nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Tomáš Janotka (Dynamo České Budějovice) – Tomáš Janotka nastoupil za České Budějovice proti Hradci Králové v základní sestavě. V 67. minutě byl střídán. Zápas skončil nerozhodně 2:2.

Adam Varadi (Dynamo České Budějovice) – Adam Varadi hrál proti Hradci celý zápas. V 67. minutě vstřelil branku, v 55. minutě dostal žlutou kartu.

Pavel Dreksa (1. SC Znojmo) – Znojmo doma porazilo Žižkov 1:0. Pavel Dreksa nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Jaroslav Svozil (1. SC Znojmo) – Ani Jaroslav Svozil v základní jedenáctce Znojma proti Žižkovu nechyběl, také on odehrál celý zápas.

Radim Nepožitek (1. SC Znojmo) – Radim Nepožitek do utkání proti Žižkovu naskočil v 70. minutě jako střídající hráč.

Matěj Hýbl (Kolín) – Kolín prohrál v Opavě 1:3. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas. V 67. minutě dostal žlutou kartu.

Jakub Habusta (SFC Opava) – Jakub Habusta pro nemoc za Opavu opět nastoupit nemohl. Ale už se zapojuje opět do tréninkového procesu.

Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21
| 24.06.2017
Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník