Záložníci Chytil a Antl reprezentovali

28.10.2015 / SCM

Dva hráči SK Sigma Olomouc v úvodu tohoto týdny nastoupili za národní týmy. Záložník Mojmír Chytil (1999) hrál kvalifikaci s repre U 17, středopolař Martin Antl (1998) zase přípravné utkání s reprezentačním výběrem U 18. Další zápasy mají ještě před sebou.

Repre U 17 porazila v prvním utkání turnaje I. fáze kvalifikace na ME v Lichtenštejnsku domácí tým čtyři nula. Záložník Mojmír Chytil naskočil do zápasu v 66. minutě. V nominaci je z našeho klubu ještě obránce Robert Sivoň (1999), ten do duelu nezasáhl, zůstal připravený na lavičce. Sedmnáctku ještě čekají dva zápas, proti Gibraltaru (28. října, Balzers, 12.00), a proti Chorvatsku (31. října, Balzers, 15.00).

Osmnáctka prohrála se Švýcarskem 1:2, záložník Martin Antl šel do hry na posledních deset minut již za rozhodnutého stavu. Další zápas se Švýcary se hraje ve čtvrtek 29. října.

Osmnáctka SK Sigma porazila ŠternberkOsmnáctka SK Sigma porazila Šternberk
| 23.07.2017
Šestnáctka SK Sigma startovala na turnajiŠestnáctka SK Sigma startovala na turnaji