Devatenáctka SK Sigma nerozhodně s Podbrezovou

03.02.2016 / SCM

Přípravný zápas proti Podbrezové sehrál dnes doma na umělce tým SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka vedla brankou útočníka Patrika Voleského, hostům se ale podařilo srovnat.

V prvním poločase se domácím tolik nedařilo v ofenzivě, takže žádná branka nepadla. Po přestávce už to bylo lepší a hrálo se víceméně neustále na polovině soupeře. Na góly se ale čekalo celkem dlouho. Padly až v závěru. Nejprve poslal domácí do vedení v 78. minutě perfektní střelou k zadní tyčce Voleský, šest minut před koncem pak hosté dokázali srovnat.

Reportáž z utkání

„Byl to obtížný zápas, soupeř byl běhavý, dobře organizovaný. Na druhou stranu musím říct, že první poločas jsme nehráli dobře, ten jsme prohospodařili, nebyl podle našich představ. Druhý už byl o něco lepší. Šli jsme do vedení, soupeř srovnal. Ale zápas jsme odpracovali. Za první poločas si máme co vysvětlit a zapracovat na nějakých věcech. Jdeme dál, myslím, že je dobře, že pořád nevítězíme, také ta pokora je potřeba. V sobotu nás čeká turnaj v Nitře, už se na něj těšíme,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Jiří Saňák.

SK Sigma Olomouc U 19 – Podbrezová U 19 1:1 (0:0)

Branky: 78. Voleský – 84. Petrík.

SK Sigma U 19: 1.poločas: Machalický – Surzyn, Markovič, Sivoň, Kiška – Zifčák, Matocha, Vasiljev, Socha – Schlimbach, Janša. 2.pol.: Machalický – Socha, Španihel, Brázdil, Sivoň (70. Kiška) – Smékal, Pazdera, Antl, Ambrozek, Vychodil – Voleský. Trenér Jiří Saňák.

Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18
| 23.04.2017
Mladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedloMladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedlo
Devatenáctka SK Sigma vyhrála na penaltyDevatenáctka SK Sigma vyhrála na penalty
| 22.04.2017
Sedmnáctka SK Sigma ve finále prohrálaSedmnáctka SK Sigma ve finále prohrála
| 21.04.2017
Mladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradilMladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradil
| 16.04.2017
Devatenáctka si poradila s PardubicemiDevatenáctka si poradila s Pardubicemi
| 15.04.2017
Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhramiMladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami