Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Devatenáctka SK Sigma nerozhodně s Podbrezovou

03.02.2016 / SCM

Přípravný zápas proti Podbrezové sehrál dnes doma na umělce tým SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka vedla brankou útočníka Patrika Voleského, hostům se ale podařilo srovnat.

V prvním poločase se domácím tolik nedařilo v ofenzivě, takže žádná branka nepadla. Po přestávce už to bylo lepší a hrálo se víceméně neustále na polovině soupeře. Na góly se ale čekalo celkem dlouho. Padly až v závěru. Nejprve poslal domácí do vedení v 78. minutě perfektní střelou k zadní tyčce Voleský, šest minut před koncem pak hosté dokázali srovnat.

Reportáž z utkání

„Byl to obtížný zápas, soupeř byl běhavý, dobře organizovaný. Na druhou stranu musím říct, že první poločas jsme nehráli dobře, ten jsme prohospodařili, nebyl podle našich představ. Druhý už byl o něco lepší. Šli jsme do vedení, soupeř srovnal. Ale zápas jsme odpracovali. Za první poločas si máme co vysvětlit a zapracovat na nějakých věcech. Jdeme dál, myslím, že je dobře, že pořád nevítězíme, také ta pokora je potřeba. V sobotu nás čeká turnaj v Nitře, už se na něj těšíme,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Jiří Saňák.

SK Sigma Olomouc U 19 – Podbrezová U 19 1:1 (0:0)

Branky: 78. Voleský – 84. Petrík.

SK Sigma U 19: 1.poločas: Machalický – Surzyn, Markovič, Sivoň, Kiška – Zifčák, Matocha, Vasiljev, Socha – Schlimbach, Janša. 2.pol.: Machalický – Socha, Španihel, Brázdil, Sivoň (70. Kiška) – Smékal, Pazdera, Antl, Ambrozek, Vychodil – Voleský. Trenér Jiří Saňák.