Devatenáctka SK Sigma nerozhodně s Podbrezovou

03.02.2016 / SCM

Přípravný zápas proti Podbrezové sehrál dnes doma na umělce tým SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka vedla brankou útočníka Patrika Voleského, hostům se ale podařilo srovnat.

V prvním poločase se domácím tolik nedařilo v ofenzivě, takže žádná branka nepadla. Po přestávce už to bylo lepší a hrálo se víceméně neustále na polovině soupeře. Na góly se ale čekalo celkem dlouho. Padly až v závěru. Nejprve poslal domácí do vedení v 78. minutě perfektní střelou k zadní tyčce Voleský, šest minut před koncem pak hosté dokázali srovnat.

Reportáž z utkání

„Byl to obtížný zápas, soupeř byl běhavý, dobře organizovaný. Na druhou stranu musím říct, že první poločas jsme nehráli dobře, ten jsme prohospodařili, nebyl podle našich představ. Druhý už byl o něco lepší. Šli jsme do vedení, soupeř srovnal. Ale zápas jsme odpracovali. Za první poločas si máme co vysvětlit a zapracovat na nějakých věcech. Jdeme dál, myslím, že je dobře, že pořád nevítězíme, také ta pokora je potřeba. V sobotu nás čeká turnaj v Nitře, už se na něj těšíme,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Jiří Saňák.

SK Sigma Olomouc U 19 – Podbrezová U 19 1:1 (0:0)

Branky: 78. Voleský – 84. Petrík.

SK Sigma U 19: 1.poločas: Machalický – Surzyn, Markovič, Sivoň, Kiška – Zifčák, Matocha, Vasiljev, Socha – Schlimbach, Janša. 2.pol.: Machalický – Socha, Španihel, Brázdil, Sivoň (70. Kiška) – Smékal, Pazdera, Antl, Ambrozek, Vychodil – Voleský. Trenér Jiří Saňák.

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick