Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

1. kolo: Sigma hraje doma proti Opavě

1. kolo: Sigma hraje doma proti Opavě

04.08.2016 / A tým

Doma na Andrově stadionu vstoupí do nového soutěžního ročníku fotbalisté SK Sigma Olomouc. V1. kole Fotbalové národní ligy mají Hanáci za soupeře SFC Opava, hraje se v pátek 5. srpna od 18.00.

„Myslím, že každý se už těší, aby sezona začala. Přece jenom to přináší emoce. Doufám, že uděláme i radost fanouškům. Věřím, že i fanoušci netrpělivě čekají na začátek sezony, takže už je na čase, aby se soutěž rozjela, protože příprava není už ve finále moc příjemná, to očekávání. Mistrovská utkání jsou samozřejmě zajímavá nejen pro hráče, ale i pro fanoušky, celé to okolí,“ řekl trenér Václav Jílek.

Hanáci jdou do soutěže s postupovým cílem, ale samozřejmě také chtějí zabojovat o důvěru fanoušků, odčinit to zklamání z minulé sezony. „Byl to takový náš vnitřní cíl už po tom, co jsme přišli k týmu. Samozřejmě z pohledu toho, že se sestoupilo, to není úplně jednoduché. Nicméně vrátit kredit olomouckému fotbalu tak, abychom přilákali více fanoušků, to je samozřejmě také náš cíl. Ovšemže to také závisí na výsledcích, chtěli bychom spolu s nimi předvádět i takovou atraktivitu hry, aby to pro fanoušky bylo zajímavé, aby nás, byť se hraje jenom druhá liga, chodili podpořit v co nejvyšší možné míře,“ poznamenal Jílek.

Trenér Václav Jílek už na tiskové konferenci před sezónou zmínil, že Opava je nebezpečný a silný soupeř. „Myslím, že to dokladují i vyjádření vedení Opavy v posledních dnech. Jsou si vědomi, že disponují určitou silou a zkušeností. Takže nás nečeká vůbec nic jednoduchého. Na druhou stranu my jsme na sezonu připraveni, nemůže se ohlížet na to, jestli hrajeme s Opavou nebo někým jiným, máme jasně daný svůj cíl. Mužstvo je zdravé, plné energie, natěšené na zápas. Chceme zopakovat výkony hlavně z prvních poločasů závěrečných zápasů přípravy. Pokud se nám to podaří, tak věřím, že utkán zvládneme,“ uvedl Jílek.

Počasí
Podle serveru chmi.cz bude příliv velmi teplého vzduchu od jihozápadu vrcholit a naše území od západu ovlivní studená zvlněná fronta. Mělo by být skoro jasno až polojasno. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti a zpočátku ojediněle, postupně místy přeháňky nebo bouřky. Později večer na většině území trvalý déšť. Nejvyšší teploty 27 až 30 °C, na horách 20 až 24 °C. Čerstvý jižní až jihozápadní vítr 4 až 8 m/s na horách s nárazy 15 až 20 m/s se bude během odpoledne měnit na severozápadní až severní a večer zeslábne. Rozptylové podmínky: dobré.

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji je také dres pro nový soutěžní ročník. A také plakát našeho týmu pro novou sezonu.

Stadion otvíráme hodinu před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa vyhrazená u hrací plochy, vstupem před vchod pro media. Brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 80 korun na kryté a 60 korun na nekryté sezení. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu před zápasem.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, spoustu statistik, na plakátu je tentokrát tým SK Sigma Olomouc pro novou sezonu. A také herní plán podzimní soutěže o permantku.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc: Buchta – Hála, Škerle, Radakovič, Vepřek – Petr, Plšek, Sladký, Houska, Falta – Vašíček. Trenér Václav Jílek.
SFC Opava: Lasák – Pospěch, Radić, Žídek, Čelůstka – Grussmann, Jursa, Schaffartzik, Zapalač – Kuzmanović, Smola. Trenér Roman Skuhravý.

Utkání SK Sigma Olomouc – SFC Opava se hraje v pátek 5. Srpna od 18.00 (rozhodčí Julínek – Hrabovský, Flimmel). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!

 
A tým - další aktuality:

VIDEO: Václav Jemelka a Martin Hála po utkáníVIDEO: Václav Jemelka a Martin Hála po utkání
| 23.09.2018
VIDEO: Václav Jílek po utkáníVIDEO: Václav Jílek po utkání
| 23.09.2018
Sigma zvítězila, rozhodl JemelkaSigma zvítězila, rozhodl Jemelka
| 22.09.2018
Sestava SK Sigma proti DukleSestava SK Sigma proti Dukle
| 22.09.2018
9. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle9. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle
| 21.09.2018
Hanácká kronika: SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla PrahaHanácká kronika: SK Sigma Olomouc vs. FK Dukla Praha
| 21.09.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 21.09.2018
Sobotní zápas SK Sigma píská OrelSobotní zápas SK Sigma píská Orel
| 19.09.2018
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 17.09.2018
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 17.09.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná