Béčko Sigmy vyhrálo 6:0, Adam Ševčík dal hattrick!

06.02.2016 / B tým

V přípravném mezinárodním utkání nastoupil dnes tým SK Sigma Olomouc B doma na umělce Androva sportovního areálu proti Senci. Druholigového soupeře ze Slovenska béčko vůbec nešetřilo, jasně zvítězilo 6:0. Střelcem zápasu byl útočník Adam Ševčík, nastřílel hattrick.

Sigma šla do vedení ve 13. minutě. Po rohu Buchvaldka trefil Jemelka břevno a odražený míč poslal správným směrem O. Ševčík. Druhá branka padla v závěru první půlky, po centru Texla se prosadil hlavou Yunis.

Reportáž z utkání

Po přestávce přidali Hanáci ještě další čtyři branky. V 53. minutě se trefil po zpětné přihrávce Jemelky A. Ševčík. O jedenáct minut později skóroval po centru Hladíka opět A. Ševčík. A v 75. minutě po rohu Hýbla zkompletoval hattrick! Tři minuty před koncem pečetil na půltucet po kolmé přihrávce Rolince Yunis.

„Kluci si zahráli s chutí, i když k některým věcem jsem měl výhrady, to si rozebereme. Pozitivní bylo, že tým byl koncentrovaný a hrál naplno až do konce,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Senec 6:0 (2:0)

Branky: 53., 64. a 75. A. Ševčík, 45. a 87. Yunis, 13. O. Ševčík.
SK Sigma B: Blaha (60. Kalina) – Texl, O. Ševčík, Svozil, Jemelka – Hladík (75. Buchvaldek), Habusta, Richter, Buchvaldek (60. Hýbl) – Yunis (60. Rolinc), A. Ševčík (75. Yunis). Trenér Augustin Chromý.