Béčko SK Sigma remizovalo se Zbrojovkou

09.01.2016 / B tým

Dobře vstoupil do skupiny C zimní Tipsport ligy tým SK Sigma Olomouc B. Béčko ve Vyškově po prvním poločase vedlo o gól, po hodině hry dokonce o dva, ale nakonec duel skončil nerozhodně 3:3. V prvním poločase neproměnil pokutový kop Kalvach.

Domácí šli rychle do vedení, bylo to po brejku. Ale pak mohlo být srovnáno. Texl našel A. Ševčíka, který byl ve vápně faulován a pískala se penalta. Jenže Kalvach neproměnil pokutový kop. To ale hosty nesrazilo a ve 20. minutě bylo srovnáno. Kalvach rozherála na Varadiho a po jeho centru se trefil Hladík. O deset minut později se po dalším centru Varadiho prosadil A. Ševčík a Sigma vedla. Po hodině hry navýšil olomoucký náskok Danis, který se trefil po rohy Hýbla z voleje z hranice šestnáctky. A zdálo se, že Hanáci zvítězí. Ovšem domácí v závěrečných minutách po dvou pokutových kopech za fauly srovnali.

"Hrálo se na hodně kluzkém terénu, ale i přesto to byl svižný a docela slušný fotbal. Vedli jsme o dvě branky, Brno si pak v závěru vytvořilo tlak, ze kterého srovnalo. Kluci se toho zhostili s chutí, zápas odbojovali, odjezdili" řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. Ten měl před zápasem obavy ze silného soupeře na úvod přípravy, ovšem nějaké debakl jeho tým nezchytal, ba naopak. "Samozřejmě tam obavy před utkání s prvoligovým soupeřem byly, Brno nastoupilo až na dva hráče kompletní, my jsme třeba ve druhém poločase měli dva hráče, co byli na podzim na hostování ve třetí lize a dva dorostence. Ale dnes jsme s kvalitním soupeřem obstáli. Ten zápas šel dohrát do vítězství, ovšem i remíza je dobrý výsledek," podotkl.

Další zápas hraje SK Sigma Olomouc B doma na umělce ve středu od 18.00 proti Jastrzebie.

Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc B 3:3 (1:2)

Branky: 87. (pen.) a 89. (pen.) Zoubele, 6. Brigant – 20. Hladík, 30. A. Ševčík, 60. Danis.
SK Sigma B: 1. poločas: Spurný – Texl, Svozil, Kotouč, Hýbl – Hladík, Kalvach, Richter, Schmidt – Varadi, A. Ševčík. Trenér Augustin Chromý. 2. pol.: Spurný – Seibert, O. Ševčík, Krayzel, Jemelka – Látal, Habusta, Texl, Hýbl – Varadi, Danis. Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma venku zase bez bodůBéčko SK Sigma venku zase bez bodů
| 28.08.2016
Sestava SK Sigma proti VlašimiSestava SK Sigma proti Vlašimi
| 27.08.2016
Béčko SK Sigma čeká další zápas venkuBéčko SK Sigma čeká další zápas venku
| 26.08.2016
Je to práce celého týmu, řekl Adam ŠevčíkJe to práce celého týmu, řekl Adam Ševčík
| 23.08.2016
Chromý: Doufám, že jsme si to nevystříleliChromý: Doufám, že jsme si to nevystříleli
Sigma B jasně vyhrála, Adam Ševčík dal 4 góly Sigma B jasně vyhrála, Adam Ševčík dal 4 góly