Mladší dorost SK Sigma hrál proti Spartě

09.03.2016 / SCM

Mladší dorostenci SK Sigma Olomouc hrály dnes doma na umělce zápasy Memoriálu Vlastislava Marečka proti Spartě Praha. Zabodovat se podařilo jen týmu U 17, který hrál nerozhodně 1:1, šestnáctka soupeři po remízovém poločase nakonec podlehla.

SK Sigma Olomouc U 17 – Sparta Praha U 17 1:1 (1:1)

Do vedení šli hosté, když se po chybě v domácí rozehrávce prosadil Čajkovský. Záhy bylo srovnáno, když pokutový kop za faul na Matouška proměnil s jistotou Baďura. Oba týmy si pak nedarovaly ani metr hřiště, nějaké brankové možnosti byly na obou stranách, ale proměnit se již nepodařilo žádnou.

Reportáž z utkání

„První poločas jsme měli trošku problém s organizovanou hrou soupeře. Ve druhém jsme byli, myslím, lepší mužstvo, tudíž je to zasloužená remíza. Soupeř má svoji kvalitu, musíme ji ocenit,“ řekl trenér SK Sigma Lukáš Staroba.

Branky: 22. (pen.) Baďura – 18. Čajkovský.
SK Sigma U 17: Gröger – Galus (49. Al Kuhaly), Zima, Neuer, Diblík – Janša, Spáčil, Sláma, Zmrzlý, Matoušek – Baďura. Trenér Lukáš Staroba.

SK Sigma Olomouc U 16 – Sparta Praha U 16 1:4 (1:1)

První tutovku měli hosté, ale zahodili ji. Vzápětí poslal Sigmu do vedení Zlatohlávek. Ten mohl v 8. minutě zvýšit, ale brankář jeho střelu vyrazil. Devět minut před přestávkou bylo srovnáno, rychlou akci hostů zakončil střelou z voleje Konopásek. Zápas se lámal v úvodu druhé půle, kdy šla Sparta do vedení z penalty po zbytečném faulu. O chvíli později domácí vyrobili další zbytečný pokutový kop, hosté znovu proměnili. A když přidali čtvrtou branku, bylo o vítězi jasno.

„Na začátku jsme byli aktivní, ale od vyrovnávací branky jsme šli trošičku dolů. Pak jsme inkasovali z hloupé a zbytečné penalty. Prohráli jsme si to sami. Soupeř je natolik kvalitní, že dokáže potrestat i sebemenší chyby,“ řekl trenér SK Sigma U 16 Michal Kalvach.

Branky: 3. Zlatohlávek – 51. (pen.) a 67. (pen.) Fišl, 31. Konopásek, 71. Majka.
SK Sigma U 16: Hruška – Boukhatem, Kratochvíl, David, Beňa – Grečmal (64. Kubáč), Grygar, Řípa (56. Langer), Galus (73. Divjak) – Zlatohlávek (79. Přikryl), Aujenský. Trenér Michal Kalvach.

I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick