Devatenáctka SK Sigma zvítězila

10.02.2016 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 dnes sehrál přípravné utkání proti Senici. I když počasí fotbalu moc nepřálo, hrál se z obou stran bojovný mač. Jedinou branku zápasu dal minutu před koncem z pokutového kopu záložník Roman Vasiljev.

Bojovný, tvrdý, ale férový zápas v plném nasazení odehrála devatenáctka proti Senici. Soupeř měl dobrý začátek, ale Sigma se postupně rozehrávala a začal si vytvářet více šancí. Ale neproměnila je v prvním ani druhém poločase, v dobrých palebných pozicích byli třeba Brázdil, Pazdera, Surzyn nebo Janša. Rozhodující moment přišel minut před koncem, kdy Vasiljev proměnil penaltu.

„Soupeř byl kvalitní, dobře nás prověřil. Do utkání jsme nevstoupili dobře, nebyli jsme koncentrovaní. Postupem času jsme získávali větší a větší jistotu. To vítězství je nakonec zasloužené, vytvořili jsme si více brankových příležitostí,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Jiří Saňák.

SK Sigma Olomouc U 19 – Senica U 19 1:0 (0:0)

Branka: 89. (pen.) Vasiljev. Rozhodčí: Křepský.
SK Sigma U 19: 1. poločas: Kalina – Surzyn, Španihel, Markovič, Kiška – Socha, Antl, Vasiljev, Vychodil – Smékal, Voleský. 2. pol.: Kalina – Surzyn (70. Socha), Španihel, Markovič, Kiška (70. Vychodil) – Brhel, Brázdil, Pazdera, Matocha – Janša, Vasiljev. Trenér Jiří Saňák.

Na závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se SlováckemNa závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se Slováckem
| 10.11.2019
Dorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci KrálovéDorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci Králové
| 09.11.2019
Reprezentační tým U17 posílí čtyři hráči SK SigmaReprezentační tým U17 posílí čtyři hráči SK Sigma
| 07.11.2019
Týmy U19 a U17 v derby přehrály BaníkTýmy U19 a U17 v derby přehrály Baník
| 05.11.2019
Mladí Sigmáci byli nominováni do výběrů české reprezentaceMladí Sigmáci byli nominováni do výběrů české reprezentace
V sobotu hrály všechny dorostenecké týmyV sobotu hrály všechny dorostenecké týmy
| 03.11.2019
Dorostenci U18 a U16 doma přivítali TřinecDorostenci U18 a U16 doma přivítali Třinec
| 28.10.2019
Týmy U19 a U17 rozstřílely PříbramTýmy U19 a U17 rozstřílely Příbram
| 25.10.2019
Výhrou nad Slováckem potvrdily týmy U19 a U17 roli favoritaVýhrou nad Slováckem potvrdily týmy U19 a U17 roli favorita