SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko SK Sigma prohrálo v Hradci

12.03.2016 / B tým

Druhý jarní zápas Fotbalové národní ligy tým SK Sigma Olomouc B prohrál. Béčko dnes podlehlo v Hradci Králové nula tři, když všechny branky inkasovalo během třinácti minut prvního poločasu. Ve druhé půlce do zápasu naskočil Farid Zato, záložník z Toga, který se do přípravy s béčkem zapojil na začátku týden.

Naděje béčka na dobrý výsledek se rozplynuly v Hradci během třinácti minut. Přesně za takový časový úsek dali domácí tři branky. První po akci přes křídlo, druhou po rohu a třetí po brejku. V závěru poločasu byl faulován Yunis Krmašem, ale penalta se nepískala. Po přestávce už si domácí náskok z první půlky pohlídali.

„Domácí byli agresivní, silní na míče, nepustili nás v prvním poločase do ničeho. To se nám dařilo až ve druhém poločase. První gól jsme dostali po krásné akci, druhá po standardce, třetí, tam jsme moc riskovali. Po přestávce jsme se zlepšili, ale dobře rozehrané situaci jsme nedohráli, Yunis, A. Ševčík, Texl ani Moulis nebyli přesní. Druhý poločas byl z naší strany slušný,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc B 3:0 (3:0)

Branky: 14. a 27. Pázler, 20. Krmaš. Rozhodčí: Adámková – Antoníček, Kotalík. ŽK: Pázler, Chleboun  – A.  Ševčík, Hýbl, Moulis, Buchvaldek. ČK: 90. po 2. ŽK A. Ševčík. Diváků: 907.
SK Sigma B: Spurný – Texl, Rajnoch, Jemelka, Hýbl – Štěpán (66. Buchvaldek), Kalvach, Habusta (74. Zato), Moulis – A. Ševčík, Yunis (88. O. Ševčík).

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick