Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18

12.09.2016 / SCM

Tři hráči SK Sigma Olomouc hráli v minulém týdnu za reprezentační tým U 18. K přípravným zápasům proti Finsku byli nominování stoper Lukáš Neuer, záložník Jakub Matoušek a útočník Rostislav Baďura. Česká osmnáctka měla z dvojutkání vyrovnanou bilanci, první zápas prohrála, druhý vyhrála, o vítězství rozhodl Lukáš Neuer.

V prvním utkání osmnáctka prohrála 1:2. Rostislav Baďura nastoupil v základní sestavě, odehrál první poločas, Jakub Matoušek šel do hry v 80. minutě jako střídající hráč.

Ve druhém zápase nastoupili všichni tři Sigmáci v základní sestavě. A repre U 18 zvítězila 2:1, když druhou branku dával po standardce Lukáš Neuer. Ten odehrál celé střetnutí, stejně jako Jakub Matoušek, Rostislav Baďura byl střídán v 59. minutě.

Dosavadní výsledky dorostu v přípravěDosavadní výsledky dorostu v přípravě
| 18.07.2019
Martin Vaniak zpět v Sigmě OlomoucMartin Vaniak zpět v Sigmě Olomouc
| 15.07.2019
Přípravnou fázi zahájily i týmy U18 a U16Přípravnou fázi zahájily i týmy U18 a U16
| 20.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. den
| 09.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. den
| 08.06.2019
Žáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligyŽáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligy
| 07.06.2019
Týmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnajeTýmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnaje