SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18

12.09.2016 / SCM

Tři hráči SK Sigma Olomouc hráli v minulém týdnu za reprezentační tým U 18. K přípravným zápasům proti Finsku byli nominování stoper Lukáš Neuer, záložník Jakub Matoušek a útočník Rostislav Baďura. Česká osmnáctka měla z dvojutkání vyrovnanou bilanci, první zápas prohrála, druhý vyhrála, o vítězství rozhodl Lukáš Neuer.

V prvním utkání osmnáctka prohrála 1:2. Rostislav Baďura nastoupil v základní sestavě, odehrál první poločas, Jakub Matoušek šel do hry v 80. minutě jako střídající hráč.

Ve druhém zápase nastoupili všichni tři Sigmáci v základní sestavě. A repre U 18 zvítězila 2:1, když druhou branku dával po standardce Lukáš Neuer. Ten odehrál celé střetnutí, stejně jako Jakub Matoušek, Rostislav Baďura byl střídán v 59. minutě.