1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Exolomoučtí hráči v zahraničí

12.12.2016 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 10. – 11. prosince. Z výhry se tentokrát přímo na hřišti z našich odchovanců nemohl radovat ani jeden.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle prohrál doma s Celticem 1:4. Brankář Tomáš Černý odchytal celé utkání.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende remizovalo v Gentu 1:1 a drží se na dosah prvnímu místu belgické nejvyšší soutěže. David Rozehnal nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Haifa remizovala v Netanyi s Hapoel Ra´anana 1:1. Kamil Vacek nehrál.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham remizoval ve Wolverhamptonu 4:4. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. A ve čtvrté minutě nastavení asistoval u branky na konečných čtyři ku čtyřem.

Jakub Rolinc (Tatran Prešov) – Prešov remizoval v Podbrezové 1:1. Jakub Rolinc nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Ve 28. minutě dostal žlutou kartu.

Ladislav Minář o kádru, smlouvách nebo přestupechLadislav Minář o kádru, smlouvách nebo přestupech