1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Béčko SK Sigma porazilo Líšeň gólem Jemelky

13.07.2016 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B hrál dnes v podvečer ve Slatinicích druhé utkání letní přípravy. Za béčko nastoupili hráči áčka Štěpán Spurný, Jan Hladík a Václav Jemelka, posledně jmenovaný dal jedinou branku zápasu. První poločas za Sigmu odehrál záložník Denis Cana, který v našem klubu trénuje od pondělí.

Béčko soupeře od prvních minut přehrávalo a s postupujícím časem mělo stále větší převahu. Ale ve finální fázi se týmu Sigmy nedařilo tak, jak by bylo třeba. Branka padla jenom jedna jediná, sedm minut po přestávce se po rohu Ambrozka trefil hlavou Jemelka.

„Utkání bylo o něco lepší, než to první, co jsme hráli v sobotu. Už tam byly vidět některé věci, kterým se věnujeme v přípravě. Jen musíme dávat více branek, na takovou převahu v držení míče je jeden vstřelený gól hodně málo,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

Další zápasy hraje béčko SK Sigma v sobotu na stadionu FK Nové Sady v rámci Memoriálu Jiřího Brücknera.

SK Sigma Olomouc B – Líšeň 1:0 (0:0)

Branka: 52. Jemelka. Rozhodčí: Silný. Diváci: 120.
SK Sigma B: 1. poločas: Spurný – Seibert, Krayzel, Jemelka, Hýbl – Hladík, Ambrozek, Cana, Richter, Schmidt – A. Ševčík. 2. pol.: Spurný (60. Machalický) – Hladík, Kotouč, Jemelka, Hýbl – Látal, Weinlich, Richter, Ambrozek (60. Danis), Vychodil – Schlimbach. Trenér Augustin Chromý.