Devatenáctka SK Sigma doma vyhrála

15.05.2016 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 se ve dvaatřicátém kole celostátní ligy dorostu poradil doma na Andrově stadionu s Plzní. Devatenáctka získala tři body za výhru 3:0, když rozhodla výtečným vstupem do utkání.

Od začátku duelu měla Sigma převahu a z tlaku přišly šance. V 8. minutě proměnil pokutový kop za ruku Vychodil. O čtyři minuty později zvýšil po rohu Látala hlavou Schlimbach. Domácí mohli náskok navýšit ještě do přestávky, ale tutové šance Zifčáka, Ambrozka nebo Schlimbacha zůstaly nevyužity. Až po hodině hry přidal třetí branku Zifčák.

SK Sigma Olomouc U 19 – Plzeň U 19 3:0 (2:0)

Branky: 8. (pen.) Vychodil, 12. Schlimbach, 62. Zifčák. Rozhodčí: Straka – Langhammer, Jílek. ŽK: Antl – Kulhánek, Vacovský. Diváci: 101.
SK Sigma U 19: Zlámal – Surzyn, Krayzel, Juráš, Kiška – Látal (88. Sivoň), Antl (90. Neuer), Ambrozek (73. Brázdil), Schlimbach, Vychodil (78. Voleský) – Zifčák (85. Matoušek). Trenér Jiří Saňák.

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick