Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Tým ZŠ Heyrovského tvořený Sigmáky postoupil

17.05.2016 / Sportovní třídy

V úterý 17. Května se ve sportovním areálu v Řepčíně uskutečnilo 3. kolo Coca Cola školského poháru. Hrálo se na obou výborně připravených hřištích systémem každý s každým 2 x 20 minut.

O konečném pořadí se rozhodovalo v posledních utkáních, kdy vstřelený vítězný gól ZŠ Klegova do sítě ZŠ J. Šoupala minutu před koncem hrací doby přisoudil vítězství díky lepšímu skóre v minitabulce vzájemných utkání ZŠ Heyrovského, Olomouc, kterou reprezentovali hráči sportovních fotbalových tříd SK Sigma.

„Děkuji za vstřícnost SK Sigma, která nám poskytla zázemí pro konání turnaje ve sportovním areálu v Řepčíně a všem hráčům  hrající za starší žáky U15 a U16 za výbornou reprezentaci školy a fotbalového  klubu SK Sigma. A společně se budeme těšit na republikové finále,“ řekl trenér David Čech.

Konečné pořadí:
1. ZŠ Heyrovského, Olomouc
2. ZŠ J. Šoupala, Ostrava
3. ZŠ Klegova - Ostrava - Vítkovice
4. ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště

SK Sigma Olomouc (ZŠ Heyrovského): Markovič – Repček, Macháček, Pavelka, Řezník, Naswetter – Hapal, Zvědělík, Zedníček, Dubnický, Šidlík – Přikryl, Malacka, Machala, Bývalec.

Výsledky utkání:
ZŠ Heyrovského, Olomouc - ZŠ J. Šoupala, Ostrava 0:2
ZŠ Heyrovského, Olomouc - ZŠ Klegova, Ostrava – Vítkovice 4:1
ZŠ Heyrovského, Olomouc - ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště 2:0

SK Sigma na Moravia Sport ExpoSK Sigma na Moravia Sport Expo
| 22.06.2017
SK  Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!SK Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!
| 21.06.2017
S Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK SigmaS Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK Sigma
| 17.06.2017
Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!
| 14.06.2017
Sigma U 10 obstála na turnaji v NěmeckuSigma U 10 obstála na turnaji v Německu
Starší žáci SK Sigma nedali soupeři šanciStarší žáci SK Sigma nedali soupeři šanci
| 07.06.2017
Starší žáci SK Sigma venku vítězníStarší žáci SK Sigma venku vítězní
| 05.06.2017
V úterý 6. června nábor do Školičky SK SigmaV úterý 6. června nábor do Školičky SK Sigma
| 04.06.2017
Tým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup ŠumavaTým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup Šumava