Tým ZŠ Heyrovského tvořený Sigmáky postoupil

17.05.2016 / Sportovní třídy

V úterý 17. Května se ve sportovním areálu v Řepčíně uskutečnilo 3. kolo Coca Cola školského poháru. Hrálo se na obou výborně připravených hřištích systémem každý s každým 2 x 20 minut.

O konečném pořadí se rozhodovalo v posledních utkáních, kdy vstřelený vítězný gól ZŠ Klegova do sítě ZŠ J. Šoupala minutu před koncem hrací doby přisoudil vítězství díky lepšímu skóre v minitabulce vzájemných utkání ZŠ Heyrovského, Olomouc, kterou reprezentovali hráči sportovních fotbalových tříd SK Sigma.

„Děkuji za vstřícnost SK Sigma, která nám poskytla zázemí pro konání turnaje ve sportovním areálu v Řepčíně a všem hráčům  hrající za starší žáky U15 a U16 za výbornou reprezentaci školy a fotbalového  klubu SK Sigma. A společně se budeme těšit na republikové finále,“ řekl trenér David Čech.

Konečné pořadí:
1. ZŠ Heyrovského, Olomouc
2. ZŠ J. Šoupala, Ostrava
3. ZŠ Klegova - Ostrava - Vítkovice
4. ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště

SK Sigma Olomouc (ZŠ Heyrovského): Markovič – Repček, Macháček, Pavelka, Řezník, Naswetter – Hapal, Zvědělík, Zedníček, Dubnický, Šidlík – Přikryl, Malacka, Machala, Bývalec.

| 06.10.2017
Sigmácká akademie se soustředila v zahraničíSigmácká akademie se soustředila v zahraničí
Starší žáci SK Sigma za tři bodyStarší žáci SK Sigma za tři body
| 28.09.2017
Starší žáci SK Sigma zabodovali s BrnemStarší žáci SK Sigma zabodovali s Brnem
| 25.09.2017
Sigmácká akademie je na soustředěníSigmácká akademie je na soustředění
| 19.09.2017
Starší žáci SK Sigma zabodovali ve ZlíněStarší žáci SK Sigma zabodovali ve Zlíně
| 17.09.2017
Sigma U 11 slaví 3. místo na E.ON Junior Cupu!Sigma U 11 slaví 3. místo na E.ON Junior Cupu!